Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hány csésze kávét iszol egy nap?

Hány csésze kávét iszol egy nap?

Figyelt kérdés
Tisztán? Édesítővel? Cukorral?
2013. máj. 15. 11:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Reggel ki se nyitom a szemem, amíg nem jutok kávéhoz. Utána munkahelyre beérkezéskor kávéfőzés az első.

Régen a kolléganők 10-kor meg délután is főztek, de mostanában "elfelejtik", úgyhogy vagy viszek magammal, és lecsúszik még két adag, vagy ha elfelejtem, akkor van nálam minden esetre koffein tabletta.

De ha tablettázok, abból csak egyet szoktam, mondjuk az is csak egy csésze kávénak felel meg.

2 pöttyel, és öööö, szóval én vízzel iszom. Nem sokkal, csak annyival, hogy hígabb legyen egy kicsit. A tejes kávé ízét nem bírom, meg rátapad a nyelvemre.

A német rokonaim főztek mindig ilyen "hosszú" kávét, ők szoktattak rá, hogy hígabban szeretem.

2013. máj. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!