Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Árthat egy 13 éves gyereknek...

Árthat egy 13 éves gyereknek napi 1 csésze kapucsínó?

Figyelt kérdés
2012. jún. 30. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:
nemigazán
2012. jún. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
Abban nincs koffein, úgyhogy ihat nyugodtan,sőt ár ennyi korban nagyon kicsi mennyiségben jó hatással van a koffein. De
2012. jún. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.de én 15éves vagyok s mégcsak az illatát sem szeretem,bár ez nem kortól függ:D
2012. jún. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

msodik te tényleg ennyire ostoba vagy? a cappucino kávé tejhabbal.de szerinted a kávéban nincs koffein, igen értelmes lehetsz..

egyébként igya egézséggel

2012. jún. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ennyi nem hiszem, de nem javaslom a rendszeres fogyasztást, mert a koffein azért egy addiktív szer, nem biztos, hogy már most el kéne kezdeni rászokni a kávézásra.
2012. jún. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én magas vérnyomásos vagyok és heti 4-5 kapszulás kapucsínót szoktam meginni és semmi bajom nincs tőle, szóval nem árthat.

14/f

2012. jún. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Hogyan készíted, attól függ, mert vannak ilyen zacsis kapucsínók, azokban nincsen koffein, az nem árthat meg.
2012. jún. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!