Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Vizes kiflit hol lehet venni...

Vizes kiflit hol lehet venni Budapesten? Melyik bolthálózatban?

Figyelt kérdés
2009. okt. 3. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
tescoba tuti hogy a 7 forintos kifli nem látott tejet
2009. okt. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ennek a kérdésnek inkább úgy lenne értelme, ha azt kérdeznéd, hogy tejes kiflit hol lehet kapni. Ugyanis szinte már csak vizeset lehet.
2009. okt. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugodjatok meg, attól, hogy a tescos kifli 7ft, attól még van benne tej, tejpor formájában (ott voltam pék)!! Ugyanis bármilyen hihetetlen be szokták vizsgálni, és nem szokott gond lenni belőle. Olyan, hogy vizes kifli, nincsen, csak tejes, vizes zsemle van csak.
2009. okt. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nekem azért lenne értelme a kérdésemnek abban a formában, ahogy azt feltettem, mert a lányom tejallergia-gyanús, és mindent kerülni kell, amiben akár csak tejpor is van. Viszont rémlett, hogy régen volt olyan, hogy vizes kifli, de tényleg csak olyan érdekelne, amiben tuti nincs még tejpor sem, hátha tud ilyet valaki.

Köszi az eddigi válaszokat!

2009. okt. 3. 12:22
 5/7 anonim ***** válasza:

sehol, vizes zsemle és tejes kifli van.

a lányod remélem meggyógyul.

2009. okt. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Laktózallergiás vagyok én is és a tescos kiflitől pl. nincs bajom, tehát az tejport sem sokat láthatott. A legtöbb kifli valóban tejes (tejes kifli), bár ebből a szempontból az mindegy, hogy tej vagy tejpor, nekem is egyformán árt. Szerintem inkább maradjatok a zsemlénél, mert a vizes zsemle az biztosabb.
2009. okt. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia.

Az én lányom is tejallergiás, és sajnos nem találtam 1 év alatt vizes kiflit sehol, csak zsömlét. Azért bújom a válaszokat, nekem is segíthet. Egy biztos, csak akkor add neki, ha 100 százalék, hogy nincs benne tejszármazék, mert nagyon fontos, hogy semmi se kerüljön tejsz. a szervezteébe, mert azzal annyi a korábbi diétátoknak, onnantól kezdheted újra a fél évet, vagy egy évet, a köv. kontrollig.

Remélem kinövitek!

2009. okt. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!