Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szeretitek a zacskós leveseket?

Szeretitek a zacskós leveseket?

Figyelt kérdés

melyik márkát részesítitek előnyben ?

milyen ízűeket szoktatok venni ?



2013. máj. 21. 13:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igen !!az Ázsia tészta leveseket szeretem : abból a marha húsosat ,és a csirkés ,illetve a piritott rákosat : márkát nem tudom mert az ÁZSIA CENTERBEN szoktam venni..

a knorr,és maggi leveseket nem szeretem.

2013. máj. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
csak a krémlevest.
2013. máj. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Régen igen,de amióta rátértem a helyesebb (direkt nem helyeset írtam simán) életmódra,azóta már nem bírnék ilyen mű poros cuccokat megenni. De visszatérve én a Görög gyümölcslevest szerettem a Knorr-tól.
2013. máj. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon. Főleg az ilyen tésztaleveseket (vifon, vishu jellegűeket), a knorr bögrés leveseket, de a többit is szeretem. Tudom, hogy nagyon egészségtelen, úgyhogy nem eszem gyakran, eszem helyette "házi" levest. De néha azért... :P :)
2013. máj. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak neha eszek zacskos levest.ha igen akkor knorr bogres levesta paradicsom es sajtlevest zoldtesztaval.az uj kivitelueket
2013. máj. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
igen, pl a májgombóslevest, vagy a csípős marha Smacket.
2013. máj. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Antimod ***** válasza:
30%
Számomra messze túl sósak.
2013. máj. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

ezeket a kínai tésztás leveseket még nem próbáltam , pedig sokan mondták már , hogy finomak

én a maggi "gulyáslevest" szeretem , azt sokszor veszek , ha nincs kedvem főzni

2013. máj. 21. 14:19
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

2 havonta egyszer ha eszek, de náthakor igazi csodaszer teletunkolva erős pistával a tyúkhúsleves csigatésztával. Mikor gyenge vagy főzni,csak felrakom jó 2 kanál erős pista,na az minden járatot kitísztít:D

Amúgy ha nincs kedvem levest főzni, akkor jó, Smack-et is szeretem,de lé nélkül. Tehát a levet páromnak adom:D

Kínai levesektől én rosszul vagyok,néha olyan undorító dolgokat találtam benne amitől felfordult a gyomrom.

2013. máj. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%

Régen én is szerettem ezeket, főleg a maggisakat részesítettük előnyben. De változnak az idők, ma már próbálok tudatosabban élni és ezt valamilyen szinten a családba is behoztam. Régen pl. én szerettem a legjobban a zacskós leveseket, de mivel nagyon egészségtelenek, ma már meg sem enném őket. Így a családom sem eszi, leszoktattam őket róla.


Ráadásul kitapasztaltam, hogy legyen gyorsan összeütni leveseket. Ha pl. apróra vágjuk a zöldséget, nagyon hamar megfő, így egy 5-10 perccel több idő szükséges ugyan, mint egy zacskós leves elkészítéséhez, de sokkal finomabb és egészségesebb leves kerülhet az asztalra.

2013. máj. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!