Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szeretitek a kínai leveseket?

Szeretitek a kínai leveseket?

Figyelt kérdés
Azokra a zacskós tele tésztásra gondolok, amit 2 perc alatt készre lehet csinálni, és szinte csak tésztából áll!És marha egészségtelen!Én sajna imádom, pedig családanya vagyok, és a családomnak minden nap főzök normális kaját, de este én mindig ezt eszem!A család meg útálja!
2009. aug. 5. 22:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
igen, sokszor eszem ilyet én is, nekem ízlenek
2009. aug. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Én is nagyon szeretem.
2009. aug. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Igen!
2009. aug. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Meg nem enném! Annyira ócska és gatyi. Tényleg tök egészségtelen, csak ártalmas vegyszerek, transzzsírok, meg értéktelen, ócska tészta van benne. Azt még megértem, hogy egy hajléktalan vagy más koldus néha csinál ilyet magának, mert olcsó, és könnyen letudja, de annál, aki mást is ehet, egy beteges, kifacsarodott ízlésre vall, meg csodálkozom is, hogy csak ennyi esze van. Én egyszer vettem majdnem kb. 15 éve, de arra emlékszem, hogy azonnal kiöntöttem. Sok bajod lesz még, ha tényleg ilyeneket eszel, mert ma még lehet hogy csak elméletben egészségtelen, aztán hamarosan totál tönkremész az ilyen koszton. Sok példát láttam rá.
2009. aug. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Imádom, főleg a rákosat. A család itt is utálja, már ha megérzik a szagát menekülnek, de hát én nem tudok főzni úgyhogy nekem csak ez marad... de nem bánom mert finom:D


(nektek tényleg kész szokott lenni 2-3 perc alatt? nálam 10 perc legalább kell neki)

2009. aug. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én nem úgy csinálom meg mint a leírásban van!Forralok vizet, és a forrásban lévő vízbe rakom + a fűszert ami hozzá van, és kb 2 percig forralom.Akkor már kész is, nem kell várni hogy álljon a vízben puhulás céljából!
2009. aug. 5. 22:27
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Hát akkor csak egyétek! Én időben szóltam.
2009. aug. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Én is szeretem nagyon :)))
2009. aug. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ramen<33
2009. aug. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
En is imadom. Gyorsan kesz, meleg, es finom! Nalunk mindenki szereti, pedig a ferjem eleg finnyas, es minden nap fozok is.
2009. aug. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!