Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mik azok a sütik amit szívesen...

Mik azok a sütik amit szívesen esztek/ennétek egy cukrászdában?

Figyelt kérdés
2013. jún. 4. 10:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én két végleten mozgok:


általában a citromos/málnás-túrós vagy mákos dolgokat szeretem.


Vagy eszek csokisat, de akkor az mát tényleg csokis legyen (minőségi csokiból, pl.: jó Sacher torta.


Amit nem szeretek: bármi, amin zselé van.


Ill. alkoholosat: pl.: aszús fagyit nem ehetek, olyan betegségem van. Szeretem azokat a helyeket, ahol, ha megkérdezem, hogy van-e benne alkohol, nem néznek hülyének. :)

2013. jún. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én kedvenceim: Francia krémes, somlói galuska és marcipántekercs (természetesen csokis töltelékkel).

Nagyon megválogatom a cukrászdákat, mióta romlott somlóit kaptam (amikor visszavittem hogy ez savanyú még én voltam a hülye), azóta kevesebbet is járok és persze máshova, de ezek a kedvenceim. Inkább otthon sütögetek, abba legalább tudom hogy mi van. Mostanában nagyon romlott a cukrászdák színvonala, kevésbé ízletesek a sütik. Persze van kivétel, a Kisgergely csillagos 5-ös szerintem, de a többi, legalábbis a mi környékünkön...

2013. jún. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok konkrét süteménytípusokat kiemelni, mert mindegyiket lehet jól és rosszul is csinálni. Nem szeretem, ha egy süti csak hidrogenizált növényi zsírból és egy tonna cukorból áll (pl. a francia krémes habja sok helyen sajnos...). Az a jó, ha igazi gyümölcs, igazi csoki, igazi marcipán, igazi tejszínnhab stb van benne.
2013. jún. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Minyon, minyon és minyon! Imádom, aki feltalálta, az egy zseni, imába foglalnám a nevét. Főleg a csokisat, de a puncsosat meg a karamellásat is. Basszus, nagyon megkívántam:(
2013. jún. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Minyon,joghurtos-gyümölcsös sütik és a pohárkában lévő mousse különlegesség vagy gyümölcsrizs,linzer,isler. Legalábbis ezeket szoktam enni a helyi kedvenc cukrászdában.Egyébként random választok,de általában nem tortákat szoktam.
2013. jún. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
En életemben nem kértem még cukrászdában sutit, kivéve ha volt rajta színes zselé, gyumolccsel. + még a krémest is szeretem, de azért nem kérek soha semmi mást, mert a gyumis-zseléset nagyon szeretem :D
2013. jún. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mignon, Dobos torta, Eszterházi torta.
2013. jún. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Amibe marcipán van, az már csak jó lehet :) Imádom a marcipános dolgokat, ha cukiba megyek, mindig valami olyat eszek, amiben ez megtalálható. Ezenkívül szeretem még nagyon a puncsszeletet, islert, dobostortát, mignont... Viszont amibe mazsola van, azokat a sütiket nem szeretem.
2013. jún. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
rákóczi túrós, krémes, dobos torta,mignon, csoki torta, kókuszos sütik
2013. júl. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Citromtorta
2022. jan. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!