Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Debrecenben melyik cukrászdába...

Debrecenben melyik cukrászdában készítenek sütiket IGAZI tejszínből, nem mű alapanyagokból, nem növényi eredetű zsírokból? Nem akarok megint csalódni, egy igazi rigójancsit szeretnék enni, nem ízetlen műanyagot.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 3. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg ha te készítenéd otthon?
2013. ápr. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha otthon magad csinálod, akkor tudod, mi van benne. A rigó jancsi nem egy bonyolult süti, én rendszeresen készítem. Egyébként nem vagy debreceni, csak bp-i vagy környéki cukrászdát tudnék ajánlani :)
2013. ápr. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, szóval nem vagyok debreceni :)
2013. ápr. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudok is készíteni, és szoktam is, csak nem akartam most nagytételben gyártani, csak egy darabot szerettem volna enni, és a családunkban szinte csak én szeretem.Más meg másfajta finom sütit választhatna, ha volna olyan hely, ahol nem műízű minden.
2013. ápr. 3. 16:54
 5/5 anonim ***** válasza:
A csokihabot hogyan csinálod és mennyire hasonlít az igazihoz?
2014. dec. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!