Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen gyumolcsok hizlalnak?

Milyen gyumolcsok hizlalnak?

Figyelt kérdés

#gyumik
2013. jún. 6. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát én a banánról tudom ezt. Az ananászhoz viszont sok energia kell, hogy megemésszed, tehát az pont nem hizlal. Zsír egyikben sincs szóval igazán egyik sem az a fajta amitől ellehetne hízni, csak van ami sok energiát ad és van ami kevesebbet.
2013. jún. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A banán, a szőlő, a cseresznye, sárgadinnye, sárgabarack. Elsősorban az édes, magas cukortartalmú gyümölcsök.
2013. jún. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

van 1 rossz és gy jó hírem :)

igazából mind hízlal mert egy csomó cukrot tartalmaznak amik ráadásul gyorsan felszívódó cukrok, de ha nem eszel túl sokat, és leginkább csak délelőtt akkor nincs vele semmi gond

2013. jún. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Nos nem tudom hogy a kérdező milyen céllal kérdezi, úgyhogy elnézést ha túl nyers volnék.

Ha fogyókúrázol, netán fogyni vágysz és ezért érdekel mi hízlal, akkor elsősorban nem a gyümölcsöket kell kilőni. Süti, csoki, szénsavas üdítő (főleg ez utóbbi! ha csak azt elhagyod már sokat tettél magadért).

Másfelől a banánról valóban mondják hogy "hízlal", de szerintem gyümölcsökről így beszélni nincs értelme. Én még nem láttam olyan túlsúlyos embert aki a banántól hízott volna el.

A gyümölcsökbe csak azután kezdjétek számlálni a kalóriákat miután megszámoltátok a kávétokban, napi nasiban lévő cukormennyiséget.

2013. jún. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindegyik, mert fruktoz van bennuk (gyumolcs cukor), amit a szervezet felhasznalni egybol nem tud, ezert atalakitja testzsirra, h hatha kesobb jol johet...
2013. jún. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ami igazán egy alattomos gyümölcs, az a görögdinnye.

Ha fogyózol, akkor ezt ne egyed.

2013. jún. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Banánból meg csak az hizlal, ami már barnás színt kapott.

Szóval ami túlérett. A zöld banánt inzulin pótlására is használhatod, ha nincs nálad az injekció. /(Egy három-négy centis darab elég.)

2013. jún. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!