Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hany kaloriat ettem ma meg?

Hany kaloriat ettem ma meg?

Figyelt kérdés

Reggli: egy db csokival toltott taska (lidl), 1 pohar kakao

Delelott alma

Ebedre nagyon keves borsoleves, fuszeres krumpli (fott) egy szelet csirkehussall

delutan egy jegrem

vacsira a csokis taska, csak kakao nelkul



13/L



2013. jún. 9. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
13 évesen ne számolgasd a kalóriát, egyél nyugodtan! Sok zöldség, gyümölcs, folyadék, mozgás.
2013. jún. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom, tudom, eszek is sokat, gyümölcsöt is, sportolok is, minden. Csak most sikerült megszerezni a számomra ideális súlyt, és szeretném ezt megtartani.
2013. jún. 11. 20:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első vagyok, értelek. Csak nagyon nem szeretem, mikor húgom (ő is 13) vagy a vele egykorú lányok a tömegük miatt pörögnek. Ráértek még. Amúgy a Lidl-ben kapható csokis táska tényleg nagyon finom, de azért a péksütikkel vigyázz! :) Becsülendő, hogy sportolsz, csak így tovább! Sok sikert kívánok a jelenlegi eredmény megtartásához! :)
2013. jún. 12. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!