Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen ételeket, élelmiszereke...

Milyen ételeket, élelmiszereket ennél, hanem számítana az áruk?

Figyelt kérdés
Bármit megvehetnél,ami csak jól esne,vagy bármilyen különleges drága ételeket ehetnél.(Tegyük fel,hogy gazdag vagy,és ezért)Nem arra gondolok,hogy minél drágább helyen egyél,hanem maga az étel lehet bármilyen drága.Olyan ételeket választanál,amit már ismersz,vagy inkább olyanokat,amikről csak álmodozhatsz?

2013. jún. 18. 16:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

Én elégedett vagyok a mostani táplálkozásommal is,pedig nem eszek minden nap kaviárt. :)

Mondjuk nem is szeretem,én inkább az átlagos ételeket szeretem.

2013. jún. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Jó minőségű, jól elkészített steaket igazi marhabélszínből és sok tengeri cuccot, rákokat, kagylókat és különleges csípőspaprikákat.
2013. jún. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Gyümölcsöket, zöldségeket orrba-szájba, nyírfacukrot, kicsit különlegesebb édességeket.
2013. jún. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
2013. jún. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Valószínűleg a legegészségesebb, és legjobb minőségű hazai dolgokat. :)
2013. jún. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Megvenném azt a marha drága marhahúst, úgy hatvanezer kilója, és libamájat, ennek kb 4ezer kilója, drága halféleségeket, és csak bio zöldségeket, gyümölcsöt vennék, és azt hiszem végigjárnám a legdrágább éttermeket, hogy megkóstoljak minden különlegességet.
2013. jún. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Több halat (pl.lazacot, harcsát), marhahúst, több gyümölcsöt. De valószínűleg akkor lenne egy nagy kertünk és a gyümölcsöt mi termesztenénk magunknak. (kertésszel)

Szeretem még nagyon a kaviárt, igaz, nem a legdrágább fajtát, mert az gusztustalan, hanem az olcsóbb hamisítványt, és a mogyoróvajat. Ezeket is többször vennék.

2013. jún. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyümölcs ,gyümölcs, gyümölcs, koktélok, sajtok, pisztácia, Pick-szalámi, borjúmájas. :)
2013. jún. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%
Ó elnézést, nem tudtam, hogy ha valaki a magyar termékeket szereti az gáz. Mennyire szánalmas, aki ilyen kérdésnél lepontoz....pffff :D
2013. jún. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Több zöldséget, különlegesebb gyümölcsöket, sajtokat, még több csokoládét, olajos magvakat, és teát minden mennyiségben :)
2013. jún. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!