Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen ételeket, élelmiszereke...

Milyen ételeket, élelmiszereket ennél, hanem számítana az áruk?

Figyelt kérdés
Bármit megvehetnél,ami csak jól esne,vagy bármilyen különleges drága ételeket ehetnél.(Tegyük fel,hogy gazdag vagy,és ezért)Nem arra gondolok,hogy minél drágább helyen egyél,hanem maga az étel lehet bármilyen drága.Olyan ételeket választanál,amit már ismersz,vagy inkább olyanokat,amikről csak álmodozhatsz?

2013. jún. 18. 16:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Különleges teát, kávét, halat, jobb húsféleségeket, pisztáciát, igazi kakaót, több zöldséget, gyümölcöt, bio kefírt, túrót, igazi fekete kenyeret
2013. jún. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 zs. válasza:
100%
Én lazacot ennék reggel és este. Nagyon szeretem de nem mindig engedhetem meg magamnak.
2013. jún. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Sütödés hekket, rengeteg gyümölcsöt, rengeteg magvat, bioboltban tejmentes termékeket, és alkalmaznék egy szakácsot, hogy heti több alkalommal készítsen nekem rántott zöldségeket. Imádom őket, de halálom a panírozás. Tudom, egyik legegyszerűbb étel a rántott, de hamarabb elkészítek bármi más főtt kaját, minthogy panírozni kelljen.
2013. jún. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
90%
Nincsenek anyagi gondjaim, úgyhogy ehetek, amit szeretnék. Kaviártól hánynom kell, undorító. Sok halat, csirkét és marhát eszek, ezen kívül vadhúsból fácánt, őzet, szarvast, nyulat, vadkacsát, vadlibát. Csokiból megveszem a svájci és a belga csokit, italokból Moet & Chandon pezsgő, Belvedere és Grey Goose vodka, stb. Szóval a minőség számomra minden szempontból fontos, de úgy gondolom, hogy normálisan táplálkozom. Nem járok pl. étterembe, otthon készítjük el az ételeket magunk.
2013. jún. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 i hate this world válasza:

Ace of Spades, Belvedere, Dom Perignon

+ drága borok

kaviáros pizza :D

2013. júl. 9. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
!!!
2019. okt. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!