Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ugye nem volt romlott?

Ugye nem volt romlott?

Figyelt kérdés
Túrós-lekváros bukta..az egésznek olyan fura íze volt..a lekvár kicsit keserű volt...de am reggel vettem szóval jónak kéne lennie...reggel vettem és most ettem meg fél 2kor és addig kint volt a konyhába nem is raktam hűtőbe...de ugye nem volt rossz?
2013. jún. 20. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ebben a nagy melegben a túró esetleg már necces lehetett. Most már csak utólag fog kiderülni. Remélem nincs gond.
2013. jún. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a túrónak nem volt rossz íze.
2013. jún. 20. 13:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Ebben a melegben a lekvár is megromolhatott benne, szerintem gond nem lesz belőle max egy kis hasfájás, de hasmenés és napokig tartó problémát nem fog okozni, főleg amennyi mennyiséget tesznek ezekbe. De az is lehet, hogy sajnos ilyen ócska lekvárt tettek bele. Ebben a melegben mindent hűtőbe kell tenni minél előbb.
2013. jún. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azóta már ujra megéheztem és újra ettem is mást. Akkor már ugye nem lehet semmi bajom? /idáig sem volt/
2013. jún. 20. 18:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól lesz már bajod, hogy ennyit aggódsz rajta. Egyszerűen csak ilyen ócska lekvárt tettek bele, vagy ezer éves túrót. Hagyd a fenébe és máskor ne ott vegyél péksüteményt. Ha extra biztosra akarsz menni, akkor egyél egy gerezd fokhagymát egy kanál mézzel. (méz nélkül is jó csak akkor nagyon csíp) Én is ezt tettem amikor egy munkahelyi rendezvényen olyan fura íze volt a salátának, nem akartam azt a keveset vissza tenni amit szedtem, de amint hazaértem és éreztem, hogy nem kellett volna belőle enni ettem egy kis fokhagymát, semmi bajom nem lett tőle. De a munkatársaim nagy része vagy otthon vagy a kórházban feküdtek szalmanela mérgezéssel.
2013. jún. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
azigen. én am azért vagyok csak ennyire bepánikolva mert rettegek a hányástól
2013. jún. 20. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!