Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen pizzákat szerettek?

Milyen pizzákat szerettek?

Figyelt kérdés
Mirelit , éttermi vagy házi ? Melyiket szoktátok gyakran fogyasztani , melyik a legfinomabb pizza szerintetek ?

2013. jún. 21. 12:11
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Házi, éttermi! Nem olyan gyakran csinálunk otthon pizzát. Fél évente 1x-2x-r csinálunk. Étteremben meg enni vagy rendelni olyan 2-3-évente. Mindegyik pizzát szeretem, csak ne legyen csípős, mert a csípőset nem szeretem! :)
2013. jún. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

én szoktam itthon is csinálni a vőlegényem nagyon szereti, én ezzel is ugy vagyok mint a palacsintával, hogy mire megcsinálom nem kell, mert tele vagyok az illatával..:D én a don pepe -set szeretem a legjobban, és van rola toplistám is.:D 1 kikötésem van hogy olasz pizzájú legyen ( vékony)

1. helyen: Hawaii

2.: gyros-os

3.: tzatziki-s

4.: Tejfölös fokhagymás alappal csirkemelles. :)))

2013. jún. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
95%
Csakis házit! Jó sok pizza-szósszal, szalámisan, zöldhagymaszárral, csípős paprikával, fekete olivabogyóval.
2013. jún. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
95%

Mirelit pizzát szoktam enni, havonta-kéthavonta.

A kedvencem a Ristorante "quattro formaggi" elnevezésű pizzája.

2013. jún. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Régebben csináltam néha itthon, ma már inkább rendelünk (kb. negyedévente egyszer). A férjem csak a hawaii pizzát eszi meg, én meg jobb szeretem a vékonytésztás-parmezánosat, amit itthon felturbózok erős piros arannyal. :) a gyerek eszik mindkettőnkéből (a nem erős részből), de ő nem rajong érte. Sajnos nálunk nem kapni négysajtos pizzát, az nagyon-nagyon finom!
2013. jún. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Én mindegyiket szeretem, ízre a gombás-kukoricás, zöldséges, 4 sajtos, paradicsomos amit legtöbbször eszek.
2013. jún. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

éttermi is, de inkább házi :)

Anyu jó vastag tésztát csinál, rá pizzaszósz sonka kukorica hagyma sajt majd kecsap ha akarod :DD

isten!!!

2013. jún. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp vagy éttermi, vagy házi. A mirelit nem túl jó.

Nálam így van a lista:

1. Pizza Róma (Míg volt Pizzafutár, mindig ezt kértem, kegyetlenül beletaláltak.)

2. Hawaii

3. Házi készítésű: Házi vékony tészta, házi paradicsomos alap, fokhagyma, tarja, sajt, csípős kolbász, ananász, hagyma, szalámi. (Ezt ritkán készítem el, mivel az ember fizetése is véges)

2013. jún. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Házi és pár éttermi, évente 3-szor, 4-szer, ha eszek. Én a klasszikus sonkás-sajtos híve vagyok, még a kukoricát és/vagy gombát eszem meg feltétnek. :D
2013. jún. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat .
2013. jún. 21. 14:16
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!