Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyire égö egy vendegnek...

Mennyire égö egy vendegnek felszolgalt etelen egy nagy feher legy pete?

Figyelt kérdés
Vendegek jottek hozzank, en pedig melegitettem nekik rantott hust amit tegnap keszitettem. Egyszer csak latom hogy felall az eggyik es elkezd kopkodni a kukaba... Egy nagy feher legypete volt a huson. Azthittem el sullyedek szegyenembe!!!!!!!!!!!! :((((( Raadasul ez egy amugy is finnyas illeto volt... Most tuti h ezzel fog cikizni amig elek....De gondolom ilyesmi elofordulhat, ( meg eshet)... Vagy nem??? Ooohhh istenem annyira szegyenlem magam!
2013. jún. 26. 00:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

miért nem csomagoltad el (folpack) vagy fedted le??

amúgy ja elég égő

2013. jún. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A legyek nemigen szoktak a megsütött rántotthúsra petézni hacsak nem nyersen volt tegnap óta!Honnan tudni azt hogy légypete?
2013. jún. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mégis hol tároltad? Ha hűtőbe raktad volna akkor ez nem fordul elő, tehát gondolom kint maradt egy teljes napot. Még az is lehet, hogy meg is romlott közben. És igen..... elég ciki.
2013. jún. 26. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Mocskok ezek a legyek, fél perc elég nekik, hogy beköpjenek valamit. Ezért mással is megeshet, viszont pont ezért más általában fokozottan figyel a megelőzésre.

Ha a vendégek ismerik a legyek természetét, elnézik ezt a dolgot.

Ha nem, akkor ez sokáig bennük lesz, és téma is lesz...

Sajnálom, ez olyan baleset, amit nehéz kivédeni, és tényleg elég ciki.


Amúgy a légy nem rak se 1, se nagy petét. Kicsiket rak, és sokat.

2013. jún. 26. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Amikor meg sutottem a hust talba tettem es egybol fedot tettem ra. Aztan persze egy darabig kinn volt melegen nem teszem a hutobe. Aztan egesz ejjel hutobe volt es masnap veszem ki es hat ez tortent sajnos... Nem ertem hogy kerult bele.... Huu ekkora egest biztos jo nagy retek zsaknak neznek most engem vagy valami ilyesminek....:( De ezek utan nagyon oda fogok figyelni...rohadek legyek!
2013. jún. 26. 07:22
 6/14 A kérdező kommentje:
Egyepkent en sem tudtam mi az a legy pete... Azt sem hogyan nez ki. En azt hittem hogy a legy kaki az es az pedig fekete. Ez pedig feher volt. Gondolom ezert se tunt fel mivel nem tudtam hogy nez ki. O vette eszre aki ette...
2013. jún. 26. 07:25
 7/14 Andii1 ***** válasza:
elég égő...
2013. jún. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Vendégelnek meg miért melegítesz rántott húst, miért nem frissen sütsz?
2013. jún. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha a húson volt, hogy nem vetted észre akkor amikor megmelegítetted?
2013. jún. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Melegített rántott hússal vendéget várni, pfff...
2013. jún. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!