Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám csökkenteni a...

Hogyan tudnám csökkenteni a cukorbevitelt?

Figyelt kérdés
tudom, csoki, cukor üditők, stb kilőve, de magukba a kajákba is van cukor. mit egyek h kevesebb cukrot vigyek be a szervezetembe?
2013. jún. 28. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg az ételek cukortartalmát (rá van írva) és amiben sok van, azt ne edd meg. Ennyi.
2013. jún. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi, ezzel nem megyek sokra.. :S
2013. jún. 28. 18:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Pedig ez a legjobb amit mondhatott. Keresel egy táblázatot és v az alapján állítasz össze étrendet, v kiszűrsz bizonyos ételeket.
2013. jún. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán tiszta, hogy a bolti termékekre gondolsz vagy az otthon elkészített ételek cukortartalmára.


A bolti termékekben lévő cukrot úgy tudod elkerülni, hogy megnézed, hogy tartalmaz-e cukrot és ha igen, akkor mennyit.

Ha nem tudsz lemondani valamiről a magas cukortartalom ellenére (pl.: lekvár), akkor vegyél diabetikusat (ezekben cukor helyett természetes édesítőszer, általában stevia van).


Az otthoni főzéshez használj természetes édesítőszert (pl. stevia, xilit).

2013. jún. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sok cukor van az ízesített joghurtokban, krémtúrókban, túrórudi, gyümölcslevek, befőttek, lekvárok, ízesített tejek, tejszelet, cukros gabonapehely, kekszek, készételek, csokik, üdítők-energiaital, instant cappuccino, kakaók, fagyik,sütik-péksütik
2013. jún. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! a boltikba megtudom nézni, azt tudom, de az otthoniak jobban érdekelnek, mint amit én készítek. és hány gramm cukrot lehet enni naponta ami még nem hízlal? 21/L
2013. jún. 29. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!