Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol vásároltok a legszívesebben?

Hol vásároltok a legszívesebben?

Figyelt kérdés

Tesco, Auchan, Lidl, Spar, CBA, Aldi, Penny?

És miért?


2013. jún. 29. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Auchan, Interspar.


Utóbbiban a prémiumtermékek választéka sokkal nagyobb, mint akárhol másol, meg összességében igényesebbnek tartom az élelmiszerválasztékot, mint akárhol máshol, míg az Auchan árban korrekt a hétköznapi dolgok (főleg háztartási termékek) beszerzésére.


Régen, míg egy Aldihoz közel laktam őket is szerettem, korrekt minőség jó áron. CBA, Penny a legalja és a Tesco se sokkal ugorja meg (meg boltonként változó, de sajnos pár Spar sem).

2013. jún. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem anyukám intézi a vásárlást, és az esetek 90%-ban az Auchanban vásárol. Én jobban szeretem a Tescót, mert olcsóbb.

Mivel még csak 17 éves vagyok, én csak ritkán szoktam vásárolni, általában zöldségeket, és akkor a Lidlbe szoktam menni, mert ott elég alacsonyak az árak. :) Valamint még van egy eurós bolt a központban, ahol 100-200 forinttal olcsóbb egy csomó dolog, mint a hipermarketekben, úgyhogy ott szoktuk megvenni a kozmetikai cuccokat, meg amit még lehet ott kapni, és szükség van rá.

2013. jún. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerencsém van mert vannak nagyon jó boltok ott ahol lakom. Van egy finom bejáratott hentesem, van jó zöldséges, pék, meg tejbolt. Ezek így itt vannak helyben úgyhogy hús, zöldség, gyümölcs, tej, kenyér el vannak intézve, minden mást az Auchanban vagy a CBA-ban szoktam megvenni, az van a legközelebb. Ételt ilyen helyeken úgy sem veszek mert szégyen a minőség, a wc papírt meg mindegy honnan szerzem be.
2013. jún. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!