Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Muszáj egészséges ételeket...

Muszáj egészséges ételeket fogyasztanom, de némelyiknek az íze rettentően rossz. Meg lehet szokni, vagy megszeretni a furcsa ízeket? :/

Figyelt kérdés

Eddig elég egészségtelenül étkeztem. Ha ezen változtatok, automatikusan jobban preferálom majd pl a zöldségek ízvilágát? Vannak nagyon rosszak, pl a legmag (jó tudom ez nem zöldség:) íze olyan mint a fű! és rémes, egy kanálnyit nem tudok megenni belőle. Vagy a padlizsán keserű ízét se tudom megszeretni.


Nyafogós egy kérdés, de ha valaki esetleg idővel megszerette az ilyen ízeket, vagy van valami ötlete, az írjon!:) :D Köszönöm


2013. júl. 1. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Lenmagot enni fölösleges, nem egészségesebb, mintha mást ennél.


A padlizsánt meg elöször feldarabolva sózd meg, és fél óra múlva töröld le a levet róla, akkor nem keserü, feltéve, hogy nem égeted meg.

2013. júl. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem arról szól a kérdés hogy én miért akarok ezt vagy azt enni, a kérdés az rossz íz megkedveléséről szól, ami nem tudom hogy lehetséges e :) És csak példának mondtam.
2013. júl. 1. 20:59
 3/7 A kérdező kommentje:
A padlizsánt ezentúl úgy fogom csinálni :D
2013. júl. 1. 20:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Konkrét dolgokat írj, akkor lehet tippeket adni, hogy mit hogy lehet másként elkészíteni.
2013. júl. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lenmagot lehet keverni müzlibe, halak, husok bundájához adni vagy ebbe forgatni. Különféle kiflik, zsemlék, pogácsák tetejére is llehet tenni.
2013. júl. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia! Egyáltalán ne úgy képzeld el a dolgot, hogy a legtöbb egészséges étel íze borzalmas, mert ez nem így van. Még ha nem is szeretsz néhány zöldséget/gyümölcsöt még akkor is van rá rengeteg lehetőség, hogy finomabbnak érezd. Csinálj salátát belőlük:) rengetegféle gyümölcs/zöldségsalátaötlet van fent a neten, tehát keresgélj;) Ja és cukros italok helyett kizárólag vizet igyál, vagy 100%-os gyümölcs/zöldségleveket:) hidd el,azokból is vannak nagyon finomak:) Ja és az egészséges életmód titka a rendszeres sport!
2013. júl. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nehéz kérdés
2016. dec. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!