Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nagyon sokakat foglalkoztat...

Nagyon sokakat foglalkoztat manapság az egészséges étkezés, és én is úgy döntöttem, így szeretnék élni, ezért ha valakinek van kezdő tanácsa, azt szívesen fogadnám. Van aki sikeres étrendváltoztatással kilókat leadott?

Figyelt kérdés
2013. jún. 20. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem eszek már két éve fehér lisztes dolgokat,se cukrosakat,nem fogyasztok szénsavas üdítőket semkevés krumpli,kevés rizs,kevés tej,sok zöldség,gyümölcs,zabpehely,natúrjoghurt,túró,csirkemellfilé,hal,kevesebb fűszer,minimális só,napi 3 liter víz,napi 1 csésze lugosító tea,napi 1 pohár Salvus víz,és napi 5-ször eszek.

Minden nap mozgok napi 1 órát,futás,biciklizés,úszás,súlyzós edzések,aerob,kardio,hasprés,kitörés,stb.

Fogytam másfél hónap alatt 20 kilót.

2013. jún. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A kóla, és a szénsavas üdítőkről való leállást, én is előtérbe helyezem mivel tényleg károsak. A mozgást én is napi min 1 órában végzem mivel az bizony sokat segít.
2013. jún. 24. 09:24
 3/5 A kérdező kommentje:
A kalóriaszámlós étrendet kipróbáltad már?
2013. jún. 27. 14:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem.

Én nem tudnék úgyélni,inkább csak mértékkel eszek.

2013. jún. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok sajnos Pest környéki de ez az étterem pont segíthet olyanoknak mint én amilyen étel és életmódot keresek. Vélemény? [link]
2013. júl. 1. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!