Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A bébiételtől jól lehet lakni?

A bébiételtől jól lehet lakni?

Figyelt kérdés
Most voltam fogszabályzáson, iszonyúan fáj a fogam és holnap megyek evezős túrára, de a fogszabályzós gumikat nem tudom kivenni menet közben, ezért ha ilyet eszek attól jól lakok valamennyire? A gumiknak muszáj bent lenni, de tükör nélkül nem tudom berakni, szóval ha csak kanalazom meg nem kell szétrágni akkor jó, nem? Ha tudtok valami pépes kaját, amit nem kell hűtőben tartani, azt írjátok le lécci, hátha van jobb a bébiételnél.
2013. júl. 12. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:
22%

A bébiételt félő, hogy ki fogod hányni.

Annak olyan szaga és állaga van...

2013. júl. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
kedves első! nem tudom milyen bébiételt vettél/láttál, de az én tapaszalatom egyáltalán nem ilyen. a legtöbb bébiétel sokszor egész finom, (nekem néha picit sótlan, dehát babáknak nem tesznek bele azt..) nyugodtan vigyél, mondjuk szerintem 2 nagy üveggel én biztosan elfogyasztanék belőle.. :) de szerintem vihetnél akár krémtúrót, pudingot, joghurtot is.. :) teszel be mellé jégakkut, nem romlik meg :)
2013. júl. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az üvegeseket nem ismerem, bár nem hiszem, hogy babáknak hányingerkeltő ételt készítenek. Azt a tápszer szerűséget ismerem (Milupa), amit vízzel kell elkeverni és ilyen pépes állaga lesz. Rendszeresen szoktam vacsorára fogyasztani, szerintem nagyon finomak, és 2 perc elkészíteni. Bekeverve szerintem akár egy kulacsban is viheted, vagy valami zárható dobozban. Nem hiszem, hogy bármi baja lenne bekevert állapotban.
2013. júl. 13. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja és az lemaradt, hogy ez a fajta bébiétel szerintem elég laktató, én legalábbis nem szoktam már utána megéhezni, pedig előfordul, hogy egy nagy melegszendvics után 1-2 órával korog a hasam.
2013. júl. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16%

Jézusom mi van veletek, hogy bébiételt esztek? :D Annyi más élelmiszer van, sosem fogom megérteni ezt a mániát. Nekem senki ne jöjjön azzal, hogy finom, mert egyáltalán, hogy jut el odáig az ember, hogy azt kezdi el enni.

Na jó a kérdésre rátérve. Vigyél inkább tényleg joghurtot, pudingot és ehhez hasonló dolgokat. Ezt a baromságot meg hagyd meg a babáknak.

2013. júl. 13. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

Persze joghurtot vízitúrán! Romlandó tejterméket nem való ilyen túrákra vinni.

Amúgy szerintem egész finom a bébiétel, és ahogy más pürés ételtől, attól is jól lehet lakni. Csak a mennyiség emberfüggő.

Esetleg még vannak ilyen alma, körte és szilvapürék, nem bébiételek. Ilyen: [link]

Májkrém, az is jó szerintem, vannak ezek a kis konzervdobozos májkrémek.

2013. júl. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 gungasam ***** válasza:
Nekem volt alkalmam püré fogyasztásra kényszerülni hosszú időre.Javaslom, hogy húsételt turmixolj szét alaposan.Pörköltet. Azt simán lehet kanalazni, hasonlóan jól fogyasztható a fasírt, vagy főtt kemény tojásból készített krém(vaj vagy margarin,apróra vágott hagyma,fűszerek). Még nem találkoztam olyan emberrel az életben aki evezős túrán jóllakott volna joghurttól...XD. A kőrözött is kenyér nélkül fogyasztható laktató kaja, mindenhez fogyasztható a levesek helyett palackból paradicsom ital vagy lé.
2013. júl. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gungasam ***** válasza:
Nyilván ezek a pépesített normál ételek előkészítést igényelnek(csirkebőr nélkül,sok hagymával,zsírtalanul, erős géppel elkészítve)Javasolom még(bár nincs még szezonja a házilagosan készített fűszerezett sütőtökpürét,sárgarépapürét(tej nélkül).
2013. júl. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!