Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ennek a cukorkának emlékszik...

Ennek a cukorkának emlékszik valaki a nevére?

Figyelt kérdés

Még pár éve volt egy epres-tejszínes kemény cukorka, amit nagyon szerettem. Világos csomagolásban volt, aztán a zacskón belül minden szemnek külön volt csomagolása.

[link]

Így néztek ki nagyjából, csak talán volt az egyik oldalon egy kis kerek mélyedés. Azt hiszem, volt narancssárga csíkos is, talán barackos ízben. Mintha a magyar tv-kben lett volna reklámja.

Iszonyatosan megkívántam, de nem jut eszembe a neve.


2013. júl. 15. 05:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Campino

Imádom!!!

2013. júl. 15. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is imádom. Jelenleg is van belõle itthon. Campino, és a szegedi piacon is lehet kapni.
2013. júl. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Második voltam. Mi csak cirmos cukornak hívjuk. Van még zöldalmás, meggyes, karamellás ízben is. Mind nagyon finom.
2013. júl. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fúúúú, köszi. :D Ezer éve nem ettem, ráadásul most nem is vagyok az országban, de majd mindenképp kell keresnem. Esetleg ilyen Tesco-Metro-Spar-Lidl-Coop boltokban nem lehet kapni? Csak mert Szeged közelében nincs senki, akinek tudnék szólni, csak Pécsen, aztán ha anya megy nagy bevásárlásra, akkor esetleg ilyen nagyobb boltokban megnézné nekem.
2013. júl. 15. 08:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Campino. Szerintem már nem lehet kapni a boltokban!

Csak hasonló cukrokat, de más névvel!

2013. júl. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!