Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Annyi itt a vega, a fogyózó,...

Annyi itt a vega, a fogyózó, hogy az irgalmatlan. Felvetődik bennem a kérdés, hogy eszik e még valaki (rajtam kívül) itt hasonlókat?

Figyelt kérdés
Pl házilag abárolt szalonna, hurka, kolbász, füstölt csülkös babgulyás, vagy húsoskáposzta, szal ezeket a jó tömény, laktató kajákat. S nem csipegetve, hanem olyan igazi " emberes" adagokat. :)

2013. júl. 16. 03:33
1 2
 1/20 Titkos Málna válasza:
100%
Jelen!:D
2013. júl. 16. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az egész család eszi az általad felsorolt "korszerűtlen" ételeket, még a 4-5 éves lányaink is. /disznósajtot kihagytad/
2013. júl. 16. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Rengeteg ételt kihagytam, ezeket csak azért irtam, hogy érződjön a kontraszt. Jó látni, hogy azért nem mindenki magvakon él:D

Mert azért a műzlitől korrektebb reggeli az abároltszalonna teával, kenyérrel és hagymaszárral :D

2013. júl. 16. 05:43
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
viccelsz? engem azért torkoltak le, mert vajas kenyeret mertem reggelizni...egyébként az én családom is eszik ilyesmit,nem ezt a modern rukkolás,nyírfacukros,abonettes korszakot erősítjük
2013. júl. 16. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi is normálisan eszünk, ahogy te is. Nem követjük a divatot. Ezek az állítólag egészséges kaják csak a forgalmazóknak hoznak hasznot.
2013. júl. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom!

Nagy ritkán szoktam magamnak egy kis salátát csinálni, olyankor a kollégák jól ki is röhögnek, hogy már megint csak madárkaját eszek, és kínálják a kolbászt, szalonnát, hogy egyek valami normálisat is :)

2013. júl. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Pont azokat nem, amiket írtál, de én sem diétázom semmit.

Imádom az édességet, a paradicsomos dolgokat (pl. paradicsomos húsgombóc, bolognai, stb.), a tésztákat (lasagne, mákos tészta, grízes tészta), szeretem az édességet (csokik, sütemények, fagyik, aranygaluska, somlói), a húsokat is leginkább rántva eszem, és imádom az olyan "tiltott " dolgokat, mint ketchup, barbeque-szósz, meg társai...


Szerencsére nem vagyok elhízott, mert ezen belül igyekszem mértéket tartani, de nem vagyok hajlandó magvakon élni... nem vagyok én madár.

2013. júl. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Én is eszem ezeket, bár inkább a téli, hidegebb időszakban, most előnyben részesítem a zöldség-gyümölcs alapú kajákat.

Egyébként nem azoktól a kajáktól óvakodnak a fogyózók, amelyeket felsoroltál, hanem attól a kenyérfélétől, amelyek nélkül az általad sorolt abált-szalonna, hurka-kolbász-pecsenye (frissel, forrón, arany-barnára sütve) szóval a hozzá kapcsolódó kenyérfélék evésétől próbálnak leszokni, vagy annak fogyasztását próbálják visszafogni a fogyózók magukat.

A normálisan gondolkodó ember nem eszi a mekis-kajákat, és az üzletekben kapható egyéb chipseket, és haszontalan, táperővel nem, csak szénhidráttal teli kajákat.

2013. júl. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Kedvencem a libazsíros kenyér hagymával, és a jó sok zsírban lesütött fokhagymával tűzdelt hús, ezekből tudok jól belakmározni reggelire, vagy vacsorára, de húsos káposztát sem vetem meg, imádom a benne főtt cupákos sonkát, szalonnabőrt friss kenyérrel.
2013. júl. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Folytatom: pacalpörkölt, jó kis ragadós körömpörkölt...

Mi mindenevők vagyunk a férjemmel, de nem vagyunk elhízottak és nagyon változatosan étkezünk. Viszont nem csak itt, hanem a személyes kapcsolataimban is azt tapasztalom, hogy ez a diétázás divat, vagy ha nem is diétáznak, rohadtul válogatnak az emberek és nagyon egyoldalúan étkeznek. A hal fúúúj, mert szálkás, a sertéstarja zsíros, kukoricát lusták főzni, inkább megveszik az ízetlen konzervet, a csirkén és a sertésen kívül (azon belül is csak a comb, mert száraz) egyáltalán minden hús fúúúj, mert idegen és azt sem tudják hogyan kell elkészíteni. stb. Kecskét, birkát, struccot, nyulat nagyon kevesen esznek, (sőt van aki talán még sosem evett és látatlanban is lefikázza) pedig manapság hozzá lehet ám jutni ezekhez a húsokhoz, csak az emberek bele vannak kényelmesedve a hipermarketekbe. Na kicsit eltértem a kérdéstől, de oda akarok kilyukadni, hogy az egészséges étrend nem az étel megvonásáról kéne hogy szóljon, hanem a változatosságról.

2013. júl. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!