Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nektek melyik Sugarshoppos...

Nektek melyik Sugarshoppos torta tetszik a legjobban?

Figyelt kérdés

Lassan lesz a 21. szülinapom, de nem tudok dönteni, annyi szép van a honlapjukon :/


Vagy esetleg linkelnétek szép tortákat?


2013. júl. 17. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
2013. júl. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a CakeShop nagyon bejön, egyéni igény alapján bőven alaktínak a linkelt tortákon: [link]
2013. júl. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ettél már ott?


Mert ha nem, akkor csak a kinézet miatt nem javaslom. Én többször is próbáltam (hátha javul idővel...), de mindannyiszor csalódtam, a testvérem is ezen a véleményen van. Gyönyörű tortáik vannak, de jellegtelenek, vagy túlédesek vagy épp ízetlenek. Kinézet az egész sajnos, belsőre pedig tizedannyira nem jó, mint amit a külső alapján várna az ember.


A múlthét pl. esküvőn voltam, ahol tőlük volt a torta, és meglepően sok maradt belőle, nem aratott nagy sikert.


Ezt most tényleg csak azért írom, mert kinézetre nagyon sokat vár tőlük az ember, szóval ne lepődj meg, ha az íze nem az igazi!


Linkelni sajnos nem tudok kedvenc tortát tőlük, mert az egész oldal egy flash player és csak a főoldal jön be.


Egyéb tortákból nekem ezek a krémes gyümölcsösök jönnek be:

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. júl. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!