Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Cappy ice fruit-tal nyert már...

Cappy ice fruit-tal nyert már valaki?

Figyelt kérdés

Mert vagy már 30 kupakód fel lett töltve de egyszer se nyertem :S


Lehet hogy az egész csak egy nagy humbuk?


Szerintetek?



2013. júl. 18. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Eddig nálam is kb 10-ből nulla...
2013. júl. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Vagyis te szerinted csalás lehet?
2013. júl. 18. 17:52
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem, nem feltétlen csalás, persze lehet az is, nem tudhatjuk.

Az ilyen kódfeltöltős játékokban én nem vagyok szerencsés, se az üdítőkkel, se a csokikkal.


De nyertem már más nyereményjátékokban, még ha nem is nagy dolgokat.


Sok éven át küldtem be pl vonalkódot milkás játékra, és azt hittem ott se lahet nyerni. Aztán egyszer mégis jött egy jó kis csomag!!! utána újra semmi.

Vannak játékok, ahol rengetegen játszanak, és ha még az ajándék is kevés, akkor nehezen jön össze. Amúgy sokan direkt a nyereményjáték miatt vesznek cuccokat, mégha el sem fogysztják azt. Elég sokan csinálják...

Hihetném, hogy amilka is csalás, de látod mégis nyeretem egyszer, tehát mégsem igaz.


de az biztos, hogy a cappy nem szimpi, a sport szelet sem, a balaton szelet sem, a medve sajt sem, a coca cola meg végképp nem...

2013. júl. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát igen van benne valami amit írtál :)
2013. júl. 20. 13:23
 5/10 anonim ***** válasza:

ez az egész mindössze szerencse kérdése!

én ma regisztráltam és az ELSŐ! feltöltött kóddal, azonnal nyertem egy pendrive-ot! :D

pedig marha szerencsétlen vagyok az ilyen játékokban, soha nem jött össze semmi, de most mégis elsőre sikerült.

ezután még feltöltöttem 2 kódot, azok nem nyertek, viszont igénybe vettem az egyik garantált kedvezményt és rendeltem egy parfümöt 1000 forintért olcsóbban az egyik kóddal! :D

2013. júl. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Telán a Pegeut vagy az álomutazás meglesz :D
2013. júl. 20. 18:27
 7/10 A kérdező kommentje:
Amugy grat :D
2013. júl. 20. 18:36
 8/10 K.Hajni89 válasza:

Sziasztok!


NEM HUMBUK!!!

Nem tudom, hogy tavaly játszottatok-e.. Én igen. Én sem hittem volna, és mikor megtörtént sem hittem el, hogy én nyertem a főnyereményt, a Honda Civic-et! Ezt természetesen meg is kaptam :)

Úgyhogy játszatok és nyerjetek! Nem humbuk. Egyébként a Coca-Cola-val is biztosan lehet nyerni, mert a Cappy is a Coca-Cola tulajdona!!

Remélem megválaszoltam a kérdéseteket. :)


Hajni

2013. júl. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
grat a tavalyihoz amuyg vettem cocacolat avval se. nyertem még ...
2013. júl. 30. 14:00
 10/10 K.Hajni89 válasza:
Köszi. Azzal még én se..de most is játszok vele. Sok szerencsét!
2013. júl. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!