Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért fáj a gyomrom a Multivit...

Miért fáj a gyomrom a Multivitaminos Cappy Ice Fruit-tól?

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Mert műanyag. Bizonyára tele van olyan adalékanyagokkal, amiket egy egészséges emberi szervezet nem bír. Azért mondom ezt, mert egyszer ittam ilyet, valami pirosat, talán vérnarancsos, két napig hasonló színű hasmenésem és gyomorpanaszaim voltak. Azóta nem vettem.
2010. jan. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Ezek a löttyök is tele vannak mérgekkel..
2010. jan. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Mert tele van citromsavval, ami marja a gyomrot. Ne ilyen vackokat igyál, hanem vegyél egy gyümölcscentrifugát vagy egy sima citrusprést, és facsard ki magadnak a gyümölcsleveket! Ezek a dobozos gyümölcslevek nem sokat érnek, mert a gyümölcsök eredeti vitamintartalma a hőkezeléstől tönkremegy, a hozzáadott szintetikus vitaminok meg fel sem szívódnak rendesen a szervezetedben.
2010. jan. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vagy nem ettél előtte semmit és azért. Kicsit gusztustalan lesz, de: ha túl sűrű, akkor nem tudod kipisilni, és hasmenés lehet belőle, ettől fáj a hasad.

Tömény gyümölcslevet ne igyál sokat éhgyomorra!

2010. jan. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Doruss válasza:
65%
Hát mondjuk ez messze van a tömény gyümölcslétől... am sztem azért fáj mert az a cucc gyümölcsöt még nem látott és tele van mindenféle sz@rr@l. Vagy, ha konkrétabb válaszra vágysz, csak olvasd el a címkéjét... Garantáltan megérted majd.
2010. febr. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Sajnos igazuk van az elöttem szólóknak.

Én vettem turmixgépet. Abba csinálom magamnak a gyümölcsléket.

2015. jún. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megromlik hamar!
ápr. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!