Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A krumplipürét le lehet...

A krumplipürét le lehet fagyasztani?

Figyelt kérdés
Fél éves kislányom ételeit szeretném vele sűríteni és arra gondoltam, hogy kis adagokban lefagyasztom, hogy ne kelljen minden nap főzőcskézni. Valaki próbálta már?
2009. okt. 20. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Én sok krumplipürével (főtt krumplival) készült bébiételt fagyasztottam le a kislányomnak. Mindig úgy melegítettem neki, hogy mélyhűtőből reggel áttettem a rendes hűtőbe, és délben beraktam 1-2 percre, hogy jól felmelegedjen. Ugyanolyan finom volt, mint amikor frissen csináltam. Szerintem lehet fagyasztani magát a krumplipürét is.
2009. okt. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Inkább főzzed a krumplit frissen!

Egyébként pedig a mikrózásról, akinek fontos a gyerek egészsége olvassa el ezt!!! :


[link]

2009. okt. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. okt. 20. 21:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Főzz meg több krumplit hajában, aztán tedd be a hűtőbe két 3 napig simán eláll, és forró vízben felmelegítheted, aztán pürésítheted!

De legalább babának ne mikrózzatok !!!!!!!!

2009. okt. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!