Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kisfiam szülinapjära dekor,...

Kisfiam szülinapjära dekor, süti, diszités, stb ötletek?

Figyelt kérdés
minden érdekel:).ti hogy csinältätok meg a babätok szülinapjät?milyen sütik,szendvicsek ételek voltak?
2009. okt. 20. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves?
2009. okt. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En nem akarok gonosz lenni, de nekem is volt "zsurom" egy-ket-harom evesen (a baba szobol gondolom, hogy eleg fiatal lehet a gyerkoc), es gyakorlatilag csak a szuleim "profitaltak" belole. Szerintem olyat csinalj, ami nektek izlik es tetszik, mivel a gyerek maximum ugyanugy csak a fenykepekrol fogja megtudni kesobb, hogy ilyen szulinapi bulija is volt, mint en.
2009. okt. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!Az én kisfiam még kicsi,de gyerekek közt dolgoztam a gyes elött,4 kisebb testvérem is van akiknek anno elég sokszor készítettünk különleges meglepit.Néhányat felsorolok,nem tudom mekkora a picur,majd meglátod tudsz e valamit használni belőlük:)...

1.Csoki dominó (táblacsokit kockákra törsz és a dominó pöttyeit fehér csokival,tojásfehérjével megrajzolod)

2.Mézeskalács házikó(kekszekből házikót készítesz,nutellával ragasztod össze a darabokat,a tető ostyalap,majd cukrokkal,csokikkal díszíted...volt hogy egy olyan kisfiúnak csináltam aki cukorbeteg volt annak extrudált kenyérből,édesítős csokiból készítettem)

3.Túró hóember (túró,citromhéj,cukor,ezen hozzávalókat összegyúrod,megformázod,a szeme lehet szegfűszeg,mazsola,a kalapja egy kupak pl.csavaros majonézé..)

4.Ha szeretsz sütni Mézeskalács mozdony(zsírpapír alá teszed az egyik kifestőjét körberajzolod,majd kivágod a formát a tésztából,ezt meg lehet csinálni úgy is hogy sütsz egy tortalapot(téglalap alakú) és két mozdonyt ragasztasz csokival a két oldalára,kisebb áthidalókat pedig az elejére,marcipánnal díszíted)...kicsit macerás,de ha először papírból csinálod meg menni fog

5.Dekorálni lehet a szalvétákat egyszerű szalvéta gyűrűkkel is a kedvenc formáját ráragasztod egy színes kartonból kivágott gyűrűre

6.A szendvicsekre lehet rajzolni szemet szájat majonézzel vagy ketchuppal

7.Fűzhettek perec nyakláncot(ha már elég nagy)

8.A gyümölcsöket ha cikk cakkosan bevágod az is szépen dekorál

9.A lufikra lehet tetszőleges dolgokat rajzolni a hobbi boltokban kaphatók hőre puffadó festékek,matricák... még vannak ötleteim,de nem tudom ilyen jellegűre gondoltál e,az biztos a gyerekek mindent nagyon értékelnek amit az anyukájuk készít,a lényeg hogy jól érezzétek magatokat.Jó szülinapozást!!!Szia,remélem találsz használhatót a felsoroltak közt(esetleg további letölthető sablonok itt [link]

2009. okt. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem valami gyümis,joghurtos tortát csinálj neki.Pici marcipán figurával.
2009. okt. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2 éves. a tortäjät mär megrendeltük.

tavalyi szülinapja is jovolt,nappali feldiszitve,torta,nasik..zene.de most ujitani szeretnék:)..csak nem tudom mit.

2009. okt. 21. 18:06
 6/8 A kérdező kommentje:
hät igen,gyerek "haverok"még nincsenek..tavaly 15en voltunk..és a csalädban 2 kisgyerek is volt.a többi szülö vagy felnött.
2009. okt. 21. 18:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha szereti a lufikat, akkor abból sok-sok színeset(a kereszt fiam imádja őket és mindig nevet, ha kipukkasztja őket és is most lesz 2.)
2009. okt. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tescoban lehet kapni ilyen ötletes füzetecskét, azon a soron van, ahol a nyelv és szakácskönyvek. 2000 Ft körül van, ha jól emlékszem, ha nem veszed me, legalább ötletet tudsz meríteni. Kimondottan ilyen alkalomra készítették, talál "felöltöztett sárgarépák" vannak az elején? Nem emlékszem pontosan, de nagyon jó.
2009. okt. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!