Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Narancsos pulykamell mellé...

Narancsos pulykamell mellé köret, ital, díszítés?

Figyelt kérdés

Narancsos pulykamellet szeretnék csinálni. Milyen köret és alkohol mentes ital illik hozzá? Lehetne hozzá görög salátát készíteni? És hogyan díszítsem?

A válaszokat előre is köszönöm!:)


2010. dec. 1. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Gorog saláta szerintem nem jo hozzá,mivel tudtommal ázsiai étel.mindenképpen rizzsel,vagy vmi kínai féle tésztával kínáld.Inni ásványvíz,esetleg bármiféle narancsos udito.díszitést sajna nem tudom,de az is lehetne Távol-Keleti hangulatú!
2010. dec. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
narancsos pucskamell mellé vagy rizst vagy gnocchit (mini krumplis gombóc) sütőben icipici olajn megpirítva ez elég semleges és illik a az enyhén szaftos pulykához... de ha egyszerűbbet akarsz akkor krokettel is jó:D
2010. dec. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Gorog saláta szerintem nem jo hozzá, mivel tudtommal ázsiai étel"


Szerinted Görögország Ázsiában van, vagy miért lenne ázsiai?

2010. dec. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Szerinted Görögország Ázsiában van, vagy miért lenne ázsiai?"


A narancsos csirke(a kerdezo pulykat keszit,nincs kulonbseg) ázsiai te állat.

2010. dec. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

15:43-as:

"A narancsos csirke(a kerdezo pulykat keszit,nincs kulonbseg) ázsiai te állat."


Ugyanis narancsos pulyka recept NEM csak ázsiai van, én ismerek francia receptet is, de ezen kivül még rengeteg másik is van. Attól, hogy TE CSAK EGY receptet ismersz, még nem biztos, hogy az az egy van csak a világon.


Másrészt igencsak bunko a stilusod - de ez csak te´ge minösit le, és még buta is vagy.

2010. dec. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!