Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti meddig bulizhattok nyáron...

Ti meddig bulizhattok nyáron és meddig iskolaidőben szombaton vagy pénteken?

Figyelt kérdés
Légyszi kort és nemet is.

2013. júl. 26. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem szeretek bulizni.

17/L

2013. júl. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ugyan abban az időben mint mikor suli van.

Elvisznek a buliba, mondják hogy vigyázzunk magunkra de nem szabnak időt mert tudják hogy megbizható vagyok és nem reggel érek haza 15/L

2013. júl. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szünetben és iskolaidőben is olyan 1-ig vagy 2-ig, attól függ, szüleim milyen kedvükben vannak... 17/f
2013. júl. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mivel egyetemista vagyok ezért nem szabja meg anyukám. Akkor jövök haza, amikor akarok. Akár hétköznap is. Bár, ha másnap suli, akkor azért néha beszól, hogy nem kéne, de nem tiltja meg. Gimiben sem mondta meg soha, hogy hányra érjek haza. Igaz 12.ben kezdtem el többet bulizni és, akkor is felelősségteljes voltam. Bízik bennem, én meg eltudom dönteni nekem mi a jó.

23/L

2013. júl. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sosem szabtak meg időkorlátot, lehet azért mert 18 év alatt nem is járkáltam el sehova sem bulizni mert nem érdekelt. Így most meg hajnalban ameddig a buli tart.

20/L

2013. júl. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

En nem emlekszem, hogy barmikor meg lett volna szabva az, hogy meddig lehetek a buliban vagy akarhol, de az sem, hogy mehetek e. Egyebkent 15 evesen voltam eloszor buliban. Viszont sohasem volt velem semmi problema, hetkozben meg eszembe se jutott volna elmenni, foleg hogy imadok aludni:D ugyhogy nalunk ez bizalmi alapon mukodik, abszolut ram van, es volt is mindig bizva mikor-kivel-hova-meddig. Ezidaig még nem volt hiba a rendszerben:)

19L

2013. júl. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!