Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Írnátok nekem olcsó kiadós...

Írnátok nekem olcsó kiadós ételeket?

Figyelt kérdés

3500ft-om maradt csp-ig.Postán kapom.Állítólag szerda csütörtök körül fogjuk megkapni(!?)Örülnék neki már hétfőn....

Minden esetre addig is enni kell valamit..


2013. aug. 2. 16:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Krumplis tészta, tojásos nokedni, lecsó, paprikás burgonya, rizses hús csirkeszárnyból, rántott leves pirított kenyérkockákkal és grízes tészta, almás palacsinta, tócsni, tepsis burgonya, tarhanyás krumpli.
2013. aug. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

resztelt máj fött krumlival

lekváros gombóc

krumplis tészta

fasirt

töltött káposzta

rántott máj

rakott krumpli

2013. aug. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Főzelékfélék burgonyafasírttal, vagy tükörtojással.
2013. aug. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Szégyen ide vagy oda de csóróság van..:(

2013. aug. 2. 16:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Mostanában egyre többen vagyunk így hóvégén, nincs abban semmi szégyen rátok nézve.
2013. aug. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Tésztám van ithol.Pár db hagyma is 1 liszt is.Lekvár is.

Szerintem holnap lekváros gombócot csinálok valamelyik nap meg k.tésztát.De azért benézek a fagyasztóba hátha akad ott is valami apróság...

2013. aug. 2. 17:07
 7/10 A kérdező kommentje:

Ma rántott tököt csináltam.Tököt kaptuk.Volt pár gomba azt is kirántottam,meg találtam egy szelet hekket a fagyiban azt is.Volt fél üveg c.borsóm így rizi-bizi lett mellé.Volt ithol tejföl meg majonéz így lett tartár.

Lehet sütök valamelyik nap palacsintát is az sem drága.

2013. aug. 2. 17:11
 8/10 anonim ***** válasza:

Nézz még szét a szekrény (polc) mélyén, talán akad még ott egy kis száraz-bab levesnek, vagy sárga-borsó, lencse újévről.


- Olcsó most még a rántott kelkáposzta,

- a paradicsomos káposzta (fehér káposztából + 1 doboz sűrített paradicsomból)

- krumplis tarhonya (másnéven paraszt tarhonya) keress rá a neten ha nem ismered, én kizárólag kolbász nélkül szeretem, ne ilyedj meg, anélkül is nyugodtan meg lehet csinálni

- rakott krumpli virslivel olcsóbb mint füstölt kolbival

- tojás pörkölt nokedlivel, vagy főtt/párolt rizzsel

2013. aug. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8-as vagyok!

Ha veszek egy fej fehérkáposztát, az egyik feléből készítem a paradicsomos káposztát, a másik felét megdinsztelem, és vagy:

- káposztás tészta lesz belőle, vagy

- a palacsintát megtöltöm vele, majd négyrét hajtva kirántom. Egyszer próbáld ki, nagyon laktatós, nekem ízlik is!

2013. aug. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálam is szokott ilyen lenni.

Én ilyenkor itthon sütök kenyeret-neked csak egy élesztőt kell venned, és lekváros kenyérnek tudnátok enni, vagy veszel 1-2db paprikát és 20dkg májat lesütött zsírban és azt vacsorára tudnátok enni zsíros májas kenyérnek.

Grízes tészta, lekváros tészta, kakaós tészta, kókuszos tészta-amit találsz azokat használd fel.

1 kg rizs 200 Ft-simán magába főtt rizsnek finom, vagy tejberizs lekvárral, kakaóval.

Szilva most jó áron van-fahéjas szilvaleves, szilvás gombóc.

Pirított gríz lekvárral.

Paprikás krumpli, lehet dúsítani nokedlivel, így kiadósabb.

Rizses hús, tarhonyás hús

2013. aug. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!