Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kecsketej? (többi lent)

Kecsketej? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Holnap érkezik az új lakótársam egy lány kecske. Miután megfejem, mit kell csinálni a tejjel, hogy fogyasztható legyen? És tudtok írni valami jó kecskesajt receptet? :) Tóró, Tejföl, egyéb tejtermékek is érdekelnek!

Köszönöm!



2013. aug. 2. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Hát... szerintem a saját kezűleg fejt tejet dobjad ki a szemetesbe és vásárolj egy normálisat a boltban. A kecskét meg használd ki más módon.
2013. aug. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Ez milyen válasz????? Normális vagy??

A házi kecsketejnél nincs finomabb. Simán forralás nélkül is ihatod de hamar megromlik ilyen időben ezért ajánlott felforralni.

2013. aug. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Az első bizonyára tipikus pesti vagy egyéb nagyvárosi.:D Egy biztos olyanba pofázik bele, amiről sz.rt se tud.:)


A második jól írta, esetleg még azzal egészíteném ki, hogy először le kell szűrni kis lyukú szűrővel.

2013. aug. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
19%
én tanyán élek és a kecskénk mindig poshadt tejet ad, szóval ne pofázzá nekem mert jól tudom mi az a tej fejés.
2013. aug. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!