Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tisztitott viz ize szamotokra...

Tisztitott viz ize szamotokra milyen?

Figyelt kérdés
Eddig se ittuk meg a csapvizet, csak asvanyvizet, az szamomra iztelen. Most szereltettunk be viztisztito keszuleket, a csapvizet szuri 5szuron keresztul, s en erzek valami femes, vagy inkabb keseru izet. Ti hogy voltatok vele, csak eloszor ennyire mas?
2013. aug. 4. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
A tisztított vízbe drága pénzért vissza kell tenni, amit kivontál belőle.
2013. aug. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 schocko ***** válasza:
0%
Csak csapvizet iszunk, teljesen felesleges másmilyenre költeni.
2013. aug. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Én viszont a csapvizet jobban szeretem, mint az ásványvizet. Nekem pont az a fémes. Egyébként helységenként eltérő a csapvíz íze, otthon pl. az alföldön nekem egyáltalán nem ízlett, dunántúlon pedig igen, de falun is más, mint városban!
2013. aug. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez eddig egy sem valasz a kerdesemre. Kerem csak olyan irjon, akinek van ilyen keszuleke! Koszonom!
2013. aug. 4. 12:12
 5/8 anonim ***** válasza:

Az egyes vagyok. A nagyitis befírőlték eggyel. Azért írtam, amit írtam. A csapvíz is ásványi anyagokat tartalmaz.

És Európa egyik legjobb csapvize.

2013. aug. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Es nehezfemekkel, meg hormon es gyogyszermaradvanyokkal, es vegyszermaradvanyokkal fuszerezve... Jo is az! :(
2013. aug. 4. 13:17
 7/8 anonim válasza:
Elvileg csak addig van fémes íze, ameddig savas a szervezeted. A sima kancsós víztisztítóval van ugyanez nekem, és ezt olvastam!
2014. okt. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Koszonom, te irtal vegre normalis valaszt, csak kar hogy nem tavaly :)

Amugy elmult par het utan ez az erzet, azota semmi izet nem erzunk, teljesen termesztes lett. Sot, ha nagy ritkan valahol asvanyvizet iszunk, most mar annak erzunk fura izet :)

2014. okt. 20. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!