Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Írnátok nekem havi bevásárlási...

Írnátok nekem havi bevásárlási listát? 2 felnőtt + egy 2 éves

Figyelt kérdés
Végre rászántam magam, talán így spórolnom is sikerülne és érdekelne kinél hogy néz ez ki. Mindent egy helyen vesztek egy ilyen bevásárláskor?
2013. aug. 10. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen,mindent egy helyben szoktunk,bár mi már nagycsaládosok vagyunk :-)

Akkor átlagosan 8 csomag (4kg) pörkölt tészta,4 csomag ( 800 g.) levestészta,10 kg liszt,10kg cukor (az ebédek közt sokszor volt palacsinta,lángos,fánk,hétvégente süti sült),2kg rizs,4-5 kg hús,2kg zsír,2 étolaj,1 búzadara,1 zsemlemorzsa,1 rúd legolcsóbb szalámi,2 szilva (gombócnak)és 2 meggy befőtt (levesnek),4 dbz margarin,10 csomagos kiszerelésű vanilia cukor,2 kis doboz tea,2 citromlé volt. /volt,hogy mind elfogyott,volt hogy maradt pl tésztából. ez egy havi készlet volt akkoriban (4 éve),minden bevásárlás után ennyire bővítettük ha maradt valami,kivéve a cukor és a liszt,mert ezekből mindig vettünk 10-10 kg-t.

Ami nem élelmiszer jellegű,az 2 cs 8tek.es wc papír,4 cs.zsepi,pelenka és popsitörlő- ezek minden hónapban kellettek. Szükség esetén tisztálkodási és tisztító szerek. Egy idő után változott a pelenka ár,utána azt már itthon vettünk,minden mást ugyan úgy.


Remélem segítettem!

2013. aug. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

4 karton tej -nálunk rengeteg fogy

6kg hús

2 olaj 5 vödrös tejföl

3liszt

3 cukor

1gríz

1 citromlé

felvágott

virsli

3 cs tészta 2 cs rizs

6 kg mosópor -mosom a pelust

3 ecet -ezzel öblítek

8 szappan -nálunk ez is nagyon fogy a pelushoz is

1 nagy mosogatószer

legnagyobb csomag wc papír

fűszerek ha épp kell

3 vaj

ketchup, mustár, majonéz

2 kockaráma

élesztő

1 kg kávé

lencse

bab

3 cs popsitörlő

fogkrém

deo

borotva

sajt

máj

kutyakaja


+specifikusan amit főzni tervezek

ehhez hozzá tartozik, h. ban kertünk zöldségekkel és tyúkjaink tojásnak

2013. aug. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

ha mindent megveszünk, mindenből akciós, legolcsóbb, vsn egykét kivétel, pl. csak jó mustár, ketchup, delma, akkor olyan 45 e ft ra jövünk ki és csak kenyeret kell venni. auchanban vásárolunk.

4hós baba, 2 nagyétkű felnőtt

2013. aug. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :-)
2013. aug. 12. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!