Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Napi rendszerességű update...

Napi rendszerességű update kaja házhoz szállítása kollégiumba?

Figyelt kérdés
Kollégista vagyok de fogyókúrába kezdtem és szépen is haladok, nem szeretném ezt feladni a nem éppen diéta barát koleszkaja miatt. A reggelit és a vacsorát meg tudom oldani, de az ebédet sajnos nem. Arra gondoltam hogy update kaját rendelek minden nap csak nem tudom, hogy a kollégiumba szállítanak-e? Illetve,hogy akkor hogy fizetek? Lehet előre is utalni? Hiszen nekem óráim vannak még akkor nem tudom átvenni személyesen. Valakinek volt már tapasztalata ezzel kapcsolatban?

2013. aug. 12. 00:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Amennyiért adják, még a holdra is felszállnak vele...

Viccen kívül , bárhova szállítanak, csak meg kell adnod egy pontot, ahol átvetethetik. recepciós, portás, mittudomén. a fizetést módját megbeszéled a képviselőjükkel.Mkahelyre nálunk legalábbis így szállítottak.

2013. aug. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is rendeltem koliba. Nálunk kétféleképpen lehetett. Az egyik, hogy előre fizettem és vagy ott hagyták a portán vagy a szoba kilincsére akasztották a zacskót amiben volt.


A másik helyről rendelve nem volt mód előre fizetésre, ott a portásnál hagytam a pénzt kiszámolva és ő vette át a dobozokat és fizette a nála lévő pénzből.


Vedd fel a kapcsolatot azzal a céggel akitől rendelni kívánsz és kérdezd meg őket, hogy milyen megoldás lehetséges. Szobatársam olyan helyről rendelt, ahonnét reggel 7-8 között szállítottak neki. Akkor még otthon volt, így nem volt ebből gond.

2013. aug. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem updates kaján éltem, de én is rendeltem sokszor kajafutártól. Náluk megvolt hogy 11-12 között hozzák a kaját és pont. Képtelenség volt hozzájuk igazodni. Szerencsére áldott jó portásaink voltak, akik megőrizték a kajámat, amíg visszaértem. Én mindig hét elején fizettem ki a heti kajámat, ha tudtam személyesen a futárnak, ha nem, akkor otthagytam a portásnak és kifizette ő.

Azt azért tudni kell, hogy ez nem feltétlenül tartozik a munkaköri leírásukba, így egyrészt nem szabad elvárni tőlük, max szépen pislogva rákérdezni, ha pedig megteszik, akkor illik megköszönni hatalmas köszönömökkel, néha egy kis sütivel, meleg vacsival, karácsonykor egy üveg borral. :)

Ha főztünk közösen valamit, lecsót, paprikást, bármit, abból nálunk biztos hogy jutott a portásnak is, úgyhogy ez nálunk oda-vissza működött.

2013. aug. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!