Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bevált valamelyik házhoz...

Bevált valamelyik házhoz szállítós fogyókúrás étel/étrend? Zsírégetőklub, norbi update, teletál vagy éttrend fogyókúrás ételei, menüi, étrendjei közül melyik a leghatékonyabb?

Figyelt kérdés
Melyik a legjobb iható fogyasztó tea? Most a zöld/fehér és mate teát iszom felváltva. Lesz neki fogyasztó hatása?
2012. jan. 19. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz. Sajnos nagyon messze vagy még a sikeres diétától ilyen hozzáállással. Olvass sokat!
2012. jan. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

zsírégetőklub - nekem nagyon nem ízlett, túlfőzött zöldségek, ázott panír

norbi teletálnál - nagyon finom, nagyon ízletes, nagyon nagy adag - én 1 hónap alatt híztam tőle 2 kg-t, mert nyugodtan megtettem az egészet, mondván, hogy 1-es. De hiába 1-es, nekem nem volt szükségem ennyi kajára (Sokkal kövérebb embernek is elégnek kell lenni...)


Most az Interfood fittness-wellnes sorából rendelek, féladagokat, ott megvan adva a kalóriatartalom, 500 kcal körüli ételeket választok.


Fogyasztó teát ne igyál, tönkreteszi a beleket, és ha el akarod hagyni, szorulásod lesz, mert hozzászoksz.

2012. jan. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hozzátenném még, hogy pár éve szintén norbiztam, de akkor volt időm magamra főzni, és fogytam 7 kilót a módszerrel. Tehát a módszer működik, csak az étel volt sok, amit megettem.
2012. jan. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem hinném hogy bárki éhen halt volna aki rendelt tőlük, úgy hogy hatékony.
2012. jan. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Anno 8 kilót fogytam norbi update módszerrel, itthon főzőcskéztem magamnak. Most rendelem házhoz tőlük a kaját. Az ebéd és vacsora nagyon nagy adag. Az ebédet általában megfelezem. Korán reggelizem, 12 előtt megeszem az ebéd felét. ha éhes leszek, akkor jön az uzsonna, vacsorát van, hogy ki is hagyom.

2 hete csinálom, és persze napi 2 órát nem túl aktívan ugyan, de mozgok. 2 kiló ment le eddig.

Jövő héttől csak minden második napra rendelem a kaját, mert egyszerre tényleg sok, van, hogy a felét kidobom, mert nem eszem meg, mert attól, hogy 1-es kód, még a határ nem a csillagos ég kell, hogy legyen.

2012. jan. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Update -Teletál
2012. jan. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a teletál bevált, persze ésszel. Van többféle "fitnesz" étel, amikhez oda van írva a kalória és sokszor a szénhidrát, fehérje is. Becsapós, mert sokszor fogyókúrásnak ajánlják az 1000 kalóriás sajtos tésztát 100 g szénhidráttal, de ált. minden napra találok olyat, ami minőségben és mennyiségben is megfelel (pl. csirkemell zöldséggel vagy rizzsel).
2012. jan. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!