Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Heti egyszer dobozos (330 ml)...

Heti egyszer dobozos (330 ml) cukros üdítőt inni még megengedhető? Nagyon egészségtelen?

Figyelt kérdés
Nem feltétlen kólát, mondjuk Fanta, Sprite ilyesmikre is értem.
2013. aug. 15. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Bármit ihatsz, ehetsz, ha normális életmódot folytatsz. Ezt kéne végre az embereknek felfogniuk. A megvonás soha nem megoldás. Én teljesen életmódot váltottam, mellette bármit eszek, amit megkívánok. Iszok kólát, eszem szalonnát, mindent.
2013. aug. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokaig minden " egeszsegtelen " etelt megvontam magamtol. Semmi zsiros, cukros,lisztes dolgot nem ettem.BSzinte csak feherjet es zoldseget.Szo szerint belebetegedtem. Amiota azt eszem amit kivanok, akkor es annyit amennyi jol esik rendben vagyok testileg es lelkileg is. Es egy dkg- t nem hiztam, sot mindenki dicser, mennyire kivirultam.
2013. aug. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!