Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lehet valamit csinálni a...

Lehet valamit csinálni a Shakeremmel, ha nem szigetel rendesen a zárnál?

Figyelt kérdés

Van egy shakerem és ahol az egész tetejét lelehet csavarni, ott csöpög belőle a folyadék. Rendesen rá van tekerve és nem szigetel rendesen. Kicsit csöpög csak, de azért zavaró egy kicsit. Lehet vele valamit csinálni vagy ez van, el kell viselnem?

[link]

Ilyen shakerről beszélek.



#folyik #shaker #nem szigetel #rosszul zár
2013. aug. 17. 15:12
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]

-

Ott csöpög ha felrázom, pedig jobban nem lehet ráhúzni.

2013. aug. 17. 15:25
 2/4 anonim ***** válasza:
Már az elejétől csöpögött ? Akkor biztos gagyi (bocsi ) :)
2013. szept. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen van, egyszer betettem a mosogató gépbe és azóta az enyém is ereszt, de nem ott ahol neked hanem a kis kupaknál.Szerintem nem tudsz vele tenni semmit.Talán próbáld meg hogy folpackot tekersz körbe a menetre és úgy csavarod a tetőt rá...Úgy mint a csőszerelők a teflonszalagot a csőre.
2013. szept. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Első hozzászólónak. Igen így vettem és igazad van, gagyi. ^^

Második hozzászóló. Egy befőttes gumit csavartam köré és úgy tekertem rá a tetejét, de nem működött. :\

2013. okt. 2. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!