Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogy egyek meg olyan kaját...

Ricsi13 kérdése:

Hogy egyek meg olyan kaját amit utállok de muszáj megennem? Hogy visejjem el azt a néhány percet? (A borsólevesről van szó)

Figyelt kérdés
Anya azt mondja hogy meg kell ennem akkor is ha nem akarom

#borsóleves #utállom
2013. aug. 18. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
13 évesen azért már tudnod kellene, hogy az "utálok" és "viseljem"...
2013. aug. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Mondanám, hogy add nekem, mert én viszont a világ legfinomabb kajájának tartom, de ... :)))


Szóval minden egyes borsószemről gondold azt, hogy valamelyik irígy barátod, vagy barátnőd, vagy ellenséged, vagy bármilyen haragosod, és neked itt és most lehetőséged van egy örök életre megszabadulni tőlük azzal, hogy "hamm, most bekaplak"!!!

Jó móka, nem??? :))))

2013. aug. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De az a rosz iz még ugyanugy megmarad
2013. aug. 18. 13:39
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha vendégségbe mentek, és ott lesz borsóleves a menü, akkor megmondod, hogy ne haragudjanak, de nem szereted a borsólevest, most inkább kihagynád, "cserébe" repetázol a másodikból. :)


Ha csak otthon vagytok, akkor egyszerűen megmondod, hogy nem esik jól, nem szereted. Nem muszáj megenned, anyukád nyilván csak azt szeretné, hogy normálisan egyen a gyereke. A kedvéért kóstold meg, úgy talán engedékenyebb lesz.


De ezért ne érezd magad rossznak, az ember nem szerethet mindent, és sajnos még mindig vannak emberek, akik nem képesek ezt megérteni. Ha meg mérgesek lesznek, hát forrjanak csak magukban. Minden csoda 3 napig tart.

2013. aug. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

2-es vagyok!

Most még van időd, nézz utána, hogy a borsóban melyek azok a vitaminom, egyéb tápanyagok, amelyeka borsóban benne vannak = a szervezetünknek szüksége van rájuk!!!


Nézz utána, hogy ugyanazok a vitaminom, tápanyag, hatóanyagok melyik másik zöldségfélében találhatók meg, és persze te is szereted, mutatsd meg anyának, és egyezzetek meg abban, hogy ettől kezdve, amikor a családnak borsót főz, neked abból készítsen valamit, és te "hősiesen" fogod azt enni a borsó helyett.


Édesanyád nem azért erőlteti a borsót beléd, mert ő az idősebb, meg akármi más okból, csupán, hogy az étkezésed legyen egészséges. Segíts neki ebben, és akkor ő is engedni fog a te kérésednek, ha látja rajtad, hogy te is azt akarod, amit ő, csak nem feltétlenül a borsóval, hanem valami mással!

2013. aug. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 acelsziv ***** válasza:
100%

5: a borsólevesben szétfőtt borsónak és zöldségnek már semmi vitamintartalma nincs.

Kérdező: sajnálom, hogy így vagy a borsólevessel. Lehet, hogy csak anyukád készíti rosszul... Én sem szerettem anno sok ételt, de mióta megkóstoltam úgy, ahogy a feleségem készíti... Nos sokkal több dolgot megeszek :) Szóval lehet, hogy ki kellene próbálnod más levesét is.

2013. szept. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
51%
Egy menzán kifejlesztett tipp: Mivel a szaglás és az ízérzékelés ősszefügg, ne vegyél levegőt, amíg a szádban van a kaja. Tehát: nagylevegő, kaja be, rág-rág, lenyel, majd újra levegő. Egy kicsit kevésbé fogod érezni az ízét :)
2015. ápr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!