Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Magyar díszdobozos vagy...

Magyar díszdobozos vagy csomagolású édesség, csokoládét árulnak Budapesten?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Én Spanyolországból kaptam egy díszdobozos süteményt, amelyen madridi hírességek, nevezetéssegek vannak.

Én is szeretnék ilyet visszaküldeni, csak épp magyar nevezetéssegek legyenek rajta... Esetleg papírdobozos is jöhet.

Sajnos ideáig csak egyet találtam, ami papírdobozos volt, de a csokoládé csípős paprika fűszerezettségű... És akinek szánom, nem szereti a csípős, erős dolgokat.



2013. aug. 29. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Stühmernek van pl. kalocsi mintás dobozú csokija, és van még egy csoki amin magyar épületek vannak, de annak sajnos nem tudom a nebvét
2013. aug. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az épületes dobozos bonbon is Stühmer, csokiszaküzletekben keresd a teljes választékot.
2013. aug. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A budapesti turistahelyek kornyeken van sok magyaros bolt,mindenfele szuvenirrel,polokkal stb. Ott szerintem eselyes hogy talalsz.
2013. aug. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2013. aug. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

És hol érdemes Budapesten csokis üzletet keresni? Találtam a Google-ben néhányat, de abból a fele már nem is létezik!

(Bocsi, de még csak 1 hónapja élek Budapesten)

Ezek a túrista helyek is főleg merre vannak?

2013. aug. 30. 13:13
 6/6 A kérdező kommentje:
Meg igazából voltam már bent Stühmeresben, de ott nem tudtak ilyet ajánlani, igaz az nem Budapest volt. Akkor mégegyszer megpróbálom itt a fővárosban.
2013. aug. 30. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!