Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik az az "édesség" amiben...

Melyik az az "édesség" amiben a legkevesebb a kalória?

Figyelt kérdés

Tudjátok,például leülnék filmezni, és jólesik valamit közben "rágcsálni".. Na de a fránya kilók!

Ezért szükségem lenne tippekre tőletek, mi az a finomság, amit kedvemre ehetek anélkül, hogy másnap eszeveszetten tornáznom kéne :\



#édesség #finomág
2013. júl. 1. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Kifejezetten kalória szegény termékeket kell venned, ami nem olcsó mulatság. Van mindenféle keksz, stb..


Én amúgy nem ragaszkodom az édes ízhez a nassoláshoz.

Ez a 4szögletűre sajtolt puffasztott kukorica, búza, stb.. szoktam venni.

Szerintem nagyon jó, kicsit sós, nem olyan olajos, mint a pattogatott kukorica.

Elég száraz is, így nem is olyan egyszerű sokat enni belőle, meg amúgy se ad sok energiát.

Nekem bejött ilyen célra.:)


Vagy egyél gyümölcsöket, itt a nyár, ki kell használni. Jó, gyümölcscukor van bennük, de sok rost is, meg még sok jó dolog.

2013. júl. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, mindenképpen kipróbálom javaslatodat :)
2013. júl. 1. 10:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Én tegnap light popcornt ettem!
2013. júl. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyél szotyit.

Finom is, és a pucolással elmegy valamennyi idő, tehát nem tudod "végteleníteni" a bevitelt, akár egész film alatt lehet ropogtatni.

Egyébként még az aszalt gyümölcs is finom (pl. mazsola), de sajnos az is szénhidrát, tehát módjával, de mondjuk jobb, mint egy halom csoki...

2013. júl. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. júl. 3. 10:43
 6/6 anonim válasza:
én mindig vmi zöldséget (répa, paprika, uborka...) szeletelek fel és csinálok hozzá vmi mártogatós cuccot (tejföl+fokhagymakrém+pici só) és ezt ropogtatjuk filmnézés közben egy fincsi pohár borral :)
2013. júl. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!