Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nagyon kinos az, hogyha egy...

Nagyon kinos az, hogyha egy 14 eves lany nem tud sutni, fozni de a baratja igen?

Figyelt kérdés
Milyen eletkorban szegyen az, hogyha a lany meg nem tud sutni, fozni? Ti mikor kezdtetek el tanulgatni, es most hany evesek vagytok? :)

2013. aug. 29. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

Nyugi !!! Nem szégyen bőven ráérsz még főzni !!

Kezdj el kuktáskodni a barátod mellett ,és majd szépen lassan megtanulsz főzni..

2013. aug. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
14 évesen még nem olyan nagy gáz... de ha 18 évesen sem tudsz majd, akkor nyugodtan ásd el magad.
2013. aug. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
43%
Ne aggódj, anyám 53 évesen nem tud olyan kaját megcsináltatni, amit ne hányna ki az ember 5 mp múlva. De már az is nagy teljesítmény, ha egyáltalán olyat csinál, amit le lehet nyelni.
2013. aug. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem az. Anyám friss házason tanult meg (miután elköltözött anyjától), és ismerősöm is mostanában, szintén friss házason kezdi tanulgatni a dolgokat. Viszont ha barátod tud, akkor gondolom szeret is (már ha nem kényszer vitte rá), főzzetek együtt, jó móka tud lenni, és így te is beletanulhatsz:)
2013. aug. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
60%

Én speciel a páromtól és az anyukájától tanultam meg főzni 19 évesen.

10 napon keresztül minden reggel volt egy cetli a konyhában, mit kell csinálnom ebédre és hogyan.

Azóta imádok főzni és jól is megy.

Nem gáz, ha még nem tudsz, de amúgy nem nagy kunszt.

2013. aug. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Dehogy szegyen. En 19 eves vagyok, es most sem tudok,de hogy oszinte legyek,nem is erdekel. Ha kedved kaptal kezdj el konnyebbeket fozni,de ne kotelessegbol.
2013. aug. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 19-20 éves korom körül tanultam meg. Bár gyerekeknek szóló könyvből addig is sütöttem sütiket (abban nagyon részletesen le voltak írva mindig a dolgok, gondolom a hozzávalók kimérése, tojás feltörése, tészta összegyúrása neked sem okozna gondot).
2013. nov. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!