Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van olyan cappuccino amelyben...

Van olyan cappuccino amelyben nincs koffein?

Figyelt kérdés
nem ihatok koffein tartalmú italokat, viszont nagyon kívánom a cappuccinot és nem tudom hol lehet olyat kapni amelyben nincs..Ha ismertek ilyet írjátok le a nevét is légyszi

2013. szept. 15. 01:05
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Koffeinmentes cappuccino pl? Az összes normális kávézóban kapni, de még a Mc donalds-ban is. :D
2013. szept. 15. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
pl maccaféban, de majd minden normális vendéglátó helyen adnak neked koffeinmentes cappuccinot. Nekem a csúcs az amikor kefein mentes, szoja tejes, diab édesítőszereset ittam. szóval semmi gond.
2013. szept. 15. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik koffeinmentes kávéból készült cappuccino ilyen, az összes valamire való kávémárka gyárt ilyet és bárhol rendelhetsz ahol van kávé.
2013. szept. 15. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem a csúcs az amikor kefein mentes, szoja tejes, diab édesítőszereset ittam."


Az aztán finom lehetett.. :D Remélem növényi eredetű extra light tejszínhabot is kértél rá.

2013. szept. 15. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én gabonakávát szoktam venni (cikória, árpa, rozs), és abból készítem itthon magamnak. Olcsóbb és bármikor ihatom, este is.
2013. szept. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

"Nekem a csúcs az amikor kefein mentes, szoja tejes, diab édesítőszereset ittam."

Nekem ez azért tetszik, mert semmi nem természetes benne. A szója például nyersen kimondottan méreg, mire fehérje lesz belőle, inkább mondható szintetikusnak. Olvassátok el milyen szintetikus műanyagokat isztok, de ne csak a reklám anyagot, mert ott csak a jókat írják me! Minden tudományos véleményt szemmel kell tartani, mert azokat sem dilettánsok írták! Nekik is van diplomájuk, csak legfeljebb nem érdekük eladni...

Összeisztok mindenféle "műanyagot", ahelyett, hogy meginnátok egy frissen főzött kévét. xD

2013. szept. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem ez azért tetszik, mert semmi nem természetes benne. A szója például nyersen kimondottan méreg, mire fehérje lesz belőle, inkább mondható szintetikusnak. "


Imádom ezt az elb*szott gondolkodást. A szója nem szójafán terem, szójabab, és igen, nyersen nem szokás babot enni, a vörösbab és a tarkabab is ugyanolyan méreg nyersen.

Az éretlen vagy túl öreg krumpliban is mérgező szolaninmennyiség található, bár maga az anyag a friss krumpliban is megvan, de nem bántalmas mértékben.

A mandula héjában cianid van, a cseresznye magjában szintén (ha ráharapsz vagy megrágod akkor van csak baj)...


Még sorolhatnám. A lényeg, hogy nem tudom mi ez a hatalmas szója-utálat, amikor nem más szerencsétlen, mint egy babpaszta, ráadásul egész Ázsiában 5000 éve tradicionális és napi szinten fogyasztott étel, mégsem haltak még bele. Nyers állapotában pedig MINDEN BABFÉLE és a legtöbb hüvelyes mérgező.

2013. szept. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!