Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A sok húsnak milyen mellékhatá...

A sok húsnak milyen mellékhatásai vannak?

Figyelt kérdés
Kicsit hlye kérdés, de a lényeg, hogy kb 1,5 éve gyúrok és annyi húst eszek amennyit csak bírok. Lehetséges az, hogy ettől vagyok nagyon fáradékony? Nagyon nehezen kelek, késő délután már nagyon kimerült vagyok, stbstb... Befolyásolja ez a dolgot? 23f
2013. szept. 16. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:

A sok hústól dühödben Hulkká változhatsz..


Amúgy mi lenne ha 2 hétig kipróbálnád, hogy nem eszel?

2013. szept. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Betegségek közül a köszvény jelenthet veszélyt.


Itt még azért nem tartasz, de tény, hogy ennek az étrendnek a megemésztéséhez kell a legtöbb energia.

2013. szept. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bizony a szív és érrendszeri problémák mellet a köszvény a legveszélyesebb "mellékhatása". Nemrég olvastam egy fura dolgot a húsevő állatok állítólag ha megérik, hogy természetes halállal haljanak meg, a húsevő étrendjükbe halnak bele tulajdonképpen, annak valamilyen káros mellékhatásába. A fáradságot pedig a borzasztó energiafelhasználás okozhatja amivel a húst a mi hosszú, az ideális húsemésztéshez túl kevés savat termelő emésztőrendszerünk feldolgozza. 8 órán keresztül emésztjük szemben a gyümölcsökkel, zöldségekkel ami 0,5-3 órát vesz csak igénybe.
2013. szept. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Eszel rendesen gyümölcsöt és zöldséget is?
2013. szept. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
rostosat? nem nagyon...
2013. szept. 20. 15:50
 6/6 anonim ***** válasza:
A rost és a vitaminok miatt kérdeztem. Egyél, mert annak a hiányától nem kis bajod lesz.
2013. szept. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!