Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van különbség az emberi...

Van különbség az emberi fogyasztásra alkalmas és a kutyáknak, macskának főzendő hús között? Hentesnél vettem.

Figyelt kérdés
Hentesnél vettem csontos húst (sertés) húslevesnek. Mikor mondtam melyikből kérek, azt mondja az kutyáknak van. Én csak néztem, mondom én ilyenből szoktam levest főzni, adjon csak belőle. Adott, most főzöm és tényleg tiszta kutyakaja színe, szaga van ahogy fő, tiszta zavaros. Amikor megvettem nem volt büdös vagy elszíneződött és gyorsan lefagyasztottam. Mi lehet mégis a baja? Jobb ha nem esszük meg?
2009. nov. 4. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:

:D Jót röhögtem, bocs...

A hentes nem úgy értette, hogy az kutyakaja, csak úgy, hogy van annál jobb, finomabb hús is. Biztosan drágábbat akart rád sózni.

2009. nov. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha csontból főzöl levest és nem nagyon lassú tűzön,hanem hagyod forrni,akkor zavaros lesz.De ha húsból főzöl levest,az is zavaros lesz,ha nagyon forr.Minden levest úgy kell főzni,hogy csak kicsit gyöngyözve forrjon,mert akkor nem lúgozódik ki az íze.
2009. nov. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is azt hittem drágábbat akar rám sózni, azért vettem "csakazértis" ebből. De bakker ez tényleg kutyakaja! A technológiám biztosan jó, minden héten főzök húslevest de így még nem jártam! Végül elzártam, nem esszük meg mert iszonyat gusztustalan a színe, szaga. Csak nem értem miért? De lehet romlott volt a hús csak lemosta mielőtt pultba rakta...
2009. nov. 4. 21:36
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy értette, hogy az alapból kutyáknak szánt hús, hanem nyilván már nem volt friss, és úgy gondolta, hogy nem dobja ki, kutyáknak még jó lesz. Azt mégsem mondhatta, hogy romlott..
2009. nov. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!