Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szoktatok alkoholt fogyasztani...

Szoktatok alkoholt fogyasztani, ha délelőttös műszakban dolgoztok?

Figyelt kérdés
Ha igen , mennyi idő telik el az alkoholfogyasztást követően , mielőtt munkába álltok ?

2013. szept. 17. 22:08
 1/9 anonim válasza:
72%

Volt már rá példa, h hulla részegen mentem be dolgozni.

Megúsztam, de azóta se, még egy üveg sört se, ha tudom, h fogok dolgozni.

2013. szept. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Volt rá példa, de nem nagy mennyiség, esetleg vacsi előtt egy feles, vagy utána e pohár bor.


Előtte mindig megnézem véralkoholszint kalkulátorral - egy-két órát rászámolva a biztonság kedvéért - hogy mi fér bele. Többet ér számomra a munkahelyem, mint hogy egy ilyen miatt kirúgjanak.

2013. szept. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Pezsgőztem is párszor munkahelyen születésnapozáskor... Miért ne? Olyan volt a munka, amit ez nem befolyásolt.

Én gyalog jártam, így megtehettem.

A párom sosem ihat munkába menetel előtt, mert motorral, néha autóval jár. De tekintve, hogy havi 1-2 alkalommal iszunk alkoholt, ez nem különösebben zavaró :D

2013. okt. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

Hát én a ma hajnali műszak előtt rókáztam egyet, és aztán mentem melózni. Nagyon szar volt!


Egyébként ha tudom hogy megyek dolgozni, én sem szoktam előtte inni, általában.

2013. dec. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
Az előző munkahelyemre mindig úgy mentem be, hogy ittam előtte 2-3 sört. Már csak így tudtam elviselni azt, ami ott ment. Próbálkoztam teákkal is, de azok nem segítettek, és 2 munkaóra után már az agyvérzés kerülgetett. Most, az új munkahelyemen ez fel sem merül bennem, mivel egyrészt emberi mértékű stresszt kapunk csak, másrészt pedig teljesen józanul is nehéz mindenre figyelni. Mondjuk ha akarnék sem tudnék inni, mivel minden műszak előtt, és szúrópróbaszerűen közben is szondáztatnak, ráadásul zéró tolerancia van, vagyis ha elkapnak, azonnali kirúgás jár érte.
2018. márc. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Ezt hivják alkoholizmusnak...
2019. febr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#6 Mit?
2020. jún. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%

Nálam őszintén sosem volt ilyen.

Olyan helyen érdemes dolgozni, ahol öröm bent lenni, ha alkoholra van szükség az számomra nem ideális munkahely...

Nálunk is zéró tolerancia van, volt aki bejött részegen a portás észrevette és elküldte betegszabira...

Hidd el nem éri meg közben inni.

2022. aug. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Régebben volt rá példa, most az évben egyelőre nagyon kevés alkoholt ittam. Volt olyan, hogy elhúzódott baráti program és csak 6 órát aludtam.

Ez nem attól függ, hogy nem szeretném a munkahelyemet! Sőt: én csak jókedvemben italozok! Kifejezetten tilos másképpen, az vezet az alkoholizmushoz.


35/F

márc. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!