Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mivel lehet megszüntetni az...

Mivel lehet megszüntetni az alkoholszagot a lehelletben?

Figyelt kérdés
igyak vagy egyek valamit rá esetleg?
2009. nov. 6. 14:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj, nem lehet mindegy. Nyilván van családod, miattuk és magad miatt is esetleg tényleg megpróbálhatnál leszokni.... Addig is, szemeskávé. De autóba ne ülj, mert a szomdát nem tudod semmivel átverni - és hát baj is lehet belőle...
2009. nov. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
nem vagyok még 18, és nem minden nap iszom csak mikor már nem bírom tovább és nagyon ki vagyok borulva.
2009. nov. 6. 16:14
 13/15 anonim ***** válasza:
38%

Ha nem vagy még 18-se akkor gratulálok ahhoz az életvitelhez amit folytatsz,hogy ennyire nem bírod és így ki tudsz borulni,hogy már az italhoz kelljen fordúlni.

Mi lesz később?? Most még csak zugivó vagy /vagyis annak hívod magad/ pár év múlva meg totál alkoholista és függő leszel.

2009. nov. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
nincs kedved elmesélni, hogy mi a baj? sok ilyennel találkozom a munkám során, és tudom hogy minenre van megoldás :)
2009. nov. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz lesz takargatni azt, hogy iszol. Nem lesz alkoholos a leheleted, de sok másról észre fogják venni rólad. Főleg azok a családtagok és ismerősök, akik már jól ismernek, és látják rajtad a változást, amit az alkohol vált ki belőled. Elég ha a szemedbe néznek, már az elárulja a dolgot. Bajod lehet belőle, és kellemetlen lesz ha megtudják.

Lehet, hogy most sokat segít az ital, de később érezni fogod a negatív hatásait is. Nem akarok okosakat írni, de szerintem ne tedd. Tudom közhely duma, de ez nem old meg semmit sem!

2009. nov. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!