Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen koffeintartalmú élelmis...

Milyen koffeintartalmú élelmiszert, italt ismertek?

Figyelt kérdés
Tudtok mondani pár koffeinben gazdag élelmiszert, italt vagy bármilyen recept nélkül beszerezhető gyógyszert vagy hasonló készítményt? Energiaitalt, teát, kávét, üdítőitalokat, kakaót ismerem. Előre is köszönöm :)

2013. okt. 2. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Táplálékkiegészítőkben van olyan hogy edzés előtti fokozók. Hot Blood, Nitrox, Attack stb.. Ezek nagy mennyiségben tartalmazzák úgy tudom.
2013. okt. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet venni gyógyszertárban koffeintablettát is. Nekem Naturland-os van. Amúgy pl. a Coldrexben is van koffein, ezért nem szabad kávét inni, ha valaki ilyet vett be.
2013. okt. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ez a Naturland-es ez jó?:D vagy mi a tapasztalatod vele?
2013. okt. 2. 21:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Koffein tabletta, pocket coffee csokikocka, kave, cola, red bull. En ezeket vetem be,ha szukseg van ra.
2013. okt. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Engergiaitalt nem annyira szoktam inni, már nem is annyira ízlik mint kiskoromban meg az tényleg nagyon egézségtelen :\
2013. okt. 2. 22:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elég jó, csak hirtelen dob meg és utána viszonylag gyorsan elmúlik a hatása.. Én a kávét jobban preferálom, de egyébként ez attól is függ, hogy kire, mi, hogyan hat.
2013. okt. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Neked körülbelül mennyi idő után hat és meddig tart? Tudom, ez személyfüggő, de érdekelne :D
2013. okt. 3. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!