Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek megoldható, hogy...

Szerintetek megoldható, hogy egy tortát buszon szállítsak kb 230 km-en kersztül?

Figyelt kérdés
Nagyon kétségbe vagyok esve, már kiterveltem, hogy a párom születésnapjára milyen tortát sütnék. ő azonban sajnos azon a hétvégén nem tud hazajönni, így nekem kéne mennem. Ott sajnos nem tudom megsütni, mert nincsenek hozzá eszközök :(
2013. okt. 10. 08:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Tartsátok meg a szülinapját pár nappal később, amikor hazajön ;)

A férfiaknak nem fontos a dátum.


230 km busszal rengeteg idő, tönkre fog menni a melegben.

2013. okt. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen torta. Van ami elolvad, elfolyik, ha nincs hűtőben. Mostanában nem utaztam távolsági buszon, de úgy emlékszem, ott mindig jól befűtenek.

Egyébként megoldható, ha van tortahordozód.

2013. okt. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hűtőtáskában megoldható.
2013. okt. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utazz el, de torta nélkül!

Vagy főzöl ott vacsit és vesztek egy cukrászdában pár szelet tortát, vagy elmentek egy étterembe komplett gyertyafényes vacsorára.

Örüljön a férjed neked, és azoknak az egyéb ajándékoknak, amikkel megleped!

(De tudjon róla, hogy mégy, ne váratlanul, meglepetés-szerűen állítsd be!!!!)

2013. okt. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vannak fedeles tortavivő tálak, abban viheted. Ha vajkrémes, vagy tejszínes, akkor előtte fagyaszd le, és nem lesz semmi baja. Elég sokszor szoktam így vinni én is tortát.
2013. okt. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tortaszállítóban, hűtőtáskában semmi baja nem lesz!
2013. okt. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!