Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A dió ha lehullott de feltorve...

A dió ha lehullott de feltorve a belseje meg nyers, kesobb meg megerik, ha osszegyujtom a tobbit es elteszem? Vagy ami nyersen hullik le az mar nyers is marad?

Figyelt kérdés

Bocsi a hulye megfogalmazasert de nem tudom jobban korulirni a kerdesemet.

Szoval felszedtem a diot a fa alol, a csontheja normalisan (erettnek) nez ki. Gondoltam megkostolok egyet-kettot. Ahogy feltortem viszont a diobel tiszta nyers, sapadt es keseru ( szerintem meg eretlen). Attol meg megtarthatom a tobbit, meg fognak erni idovel, vagy ki kell dobni?

Koszonom a valaszokat elore is!



2013. okt. 10. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen !!! Teritsd ki valahova ,mert még vízes ,és attól is keserü : Ha kiterited száradni 1-2hét alatt jó lesz ..
2013. okt. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ok! ! Koszi szepen!
2013. okt. 10. 15:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, ha tudod, akkor fedett helyre terítsd le. Utána mi necc zsákokba szoktuk felszedni, és felakasztani, hogy abban is jól tudjon szellőzni.
2013. okt. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Vörösnefelejcs ***** válasza:
Gyerekkoromban meg voltam őrülve a zöld dióért. Isteni finom, de le kell húzni a bőrét. Aztán meg minden szeptemberben barna foltos kézzel láttak az iskolában. :)
2013. okt. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!