Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Már a tojás sem az igazi?...

Már a tojás sem az igazi? Miért nem nincs egy ideje a bundás kenyérnek "bundája"?

Figyelt kérdés

Már pár hónapja figyelem, hogy a bundás kenyérnek, akár milyen kenyérből sütöm, nem lesz szép nagy bundája, csak olyasmi marad, mintha simán csak zsírban megsütöttem volna.Pedig ugyan úgy csinálom, mint régebben.

Valamikor szép, dús bundája volt és a kenyér is szépen beszívta a tojásos réteget, most meg..

a rántott hússal hasonlóan jártam.Prézli nélküli, sima tojásos bundát csináltam rá, ugyanolyan sima, laposka lett az is, mint a bundás kenyér! Mi lehet az oka?

Mi a sz@rért adunk tulajdonképpen pénzt?


2013. okt. 18. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Szép, dús bundája.


Bocsi, ez viccesen aranyos volt. :D

2013. okt. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért mert a nagy mértékü fogyasztás miatt a csirkék ,és tyukokat is tömeg növelővel etetik ,és ez meglátszik a tojás minőségén is .
2013. okt. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Már semmi sem az igazi, vettem jonatán almát, aminek elvileg tavaszig jónak kellene lennie, kívülről csodaszép piros és kemény, belül mind rohad, paradicsomok héja kőkemény, elrágni sem lehet, stb, stb.
2013. okt. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Már semmi sem az igazi. Nekünk van néhány saját tyúkunk, szemes takarmányon, füvön élnek, meg amit kapirgálnak maguknak. A múltkor kicsit leálltak a tojással, ezért a boltban vettünk és tényleg nem ugyanolyan jó.
2013. okt. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bundázni nem szoktam, de nagyon ritkán eszem bolti tojást (a legutóbb biót). Nekem szörnyen ízetlen, pedig odavagyok a tojásért, de a rendes háziért, fák alatt kapirgáló tyúkoktól...
2013. okt. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én is mindig így járok a bundás kenyérrel, és nagyon hiányzik a régi BUNDÁS kenyér :( :( :(
2013. okt. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez a FIFA miatt van. A bundázást szigorúan bünteti.
2013. okt. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én házi tojást használok, a szüleim csirkéjeinek tojásait, de én is megfigyeltem már ezt. Szerintem inkább a kenyér nem olyan minőségű mint régebben.
2013. okt. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!