Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Napi 700ft ebédre és vacsorára...

Napi 700ft ebédre és vacsorára, sok?

Figyelt kérdés
Van egy helyen 720ft-ért menü, de annyira tartalmas, hogy elég ebédre és vacsira is. Ebédre a második fogás, salátával, vacsira pedig a leves. Annyira sűrű, tartalmas a leves, hogy teljesen kitesz egy vacsorát. Szerintetek megéri? Egy ideje már itt eszek, innen hordom a kaját, de még mindig gondolkodom, hogy így olcsóbb, vagy ha főzök. Mondjuk időközben többször próbáltam vissza állni a főzésre, de mindig arra jutottam, hogy a nyersanyagokért is rengeteg pénzt ott hagyok a boltban.

2013. okt. 22. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
hát sztem annyira nem tűnik drágának, főleg így, hogy ilyen tartalmas.
2013. okt. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem drága. Nálunk itt 800 forint egy menü, de már két óra múlva éhes vagyok utána:)
2013. okt. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nálunk a suliba 530 az ebéd de épp hogy jól lehet lakni vele. 700 nem rossz ha vacsorára is marad belőle (:
2013. okt. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az teljesen elfogadható. Egy személyre is majdnem annyi energia megy el a főzés során, mintha 2-3-ra főznél. + az alapanyagokat megvenni. Meg legalább nincs vele munkád. Hétvégén meg úgyis főzöl, nem?
2013. okt. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megéri nagyonis :) Főleg ha jól is laksz vele :) Így azért változatosabban tudsz mindennap étkezni,mintha mondjuk veszel fél kiló babot,csinálsz belőle főzeléket, ami nem olyan drága,de akkor azt eheted egy ideig azért :)
2013. okt. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jól megéri. Ha nem unsz rá az ízekre, akkor vedd csak!

Kislányom ebédje az oviban 670 Ft/nap. Gondolhatod, az mekkora adag... :(

2013. okt. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Jól lakok vele. Ma pl., bár ez nem mindennapos, de meg sem tudtam enni az egész második fogást. Fél 12 körül ettem, és még nem vagyok éhes. Ez viszont rendszeres. Mármint az, hogy nem éhezek meg rövid időn belül, hanem csak vacsoraidőben.

Persze, hétvégén meg főzök, akkor megvannak a "hazai" ízek:) Mondjuk itt is elég házias ízekkel főznek.

Akkor megnyugodtam, hogy nem csak én tartom úgy, hogy megéri.:)

Csak ugye mindig azt lehet hallani/olvasni, hogy mennyivel olcsóbb főzni mint menüt enni. Ezért tartottam egy kis "közvélemény kutatást".:)

2013. okt. 22. 16:35
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem sok valahol 1500 egy menü de mondjuk nagy adag
2013. okt. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!